Zostań naszym ambasadorem i otrzymaj najnowsze urządzenie Mezator BRT 2 generacji o wartości 4299 zł za darmo na cały miesiąc

przez Maciej Maciejewski
1274 odsłony

Mezator BRT 2 generacji to wyjątkowe urządzenie, które wkładasz do kieszeni i robisz dowolną terapię będąc na spacerze, w samochodzie, na rowerze, biegając lub przebywając na zakupach albo w pracy. Nasze urządzenie to prawdziwe źródło dobroczynnych impulsów.

Wykorzystując zróżnicowane, powtarzalne i zmienne częstotliwości oraz współczynnik obciążenia, Mezator BRT pozwala na elektroterapię o wysokiej precyzji (od 0,1 do 10000 Hz oraz od 10% do 50%). 

Terapia bez żadnych kabli i elektrod? 

Tak, to możliwe dzięki wewnętrznym antenom wbudowanym w Mezatorze, które emitują precyzyjnie wybraną przez Ciebie częstotliwość, np: przeciwko wirusom, bakteriom, pasożytom lub danej jednostce chorobowej. 

Twój Osobisty Terapeuta Mezator BRT ma aż 3123 programów przeciwko m.in. patogenom, chorobom, jak np boreliozie, depresji, alergii, stanom zapalnym stawów, otyłości, bezsenności, grypie, anginie i wiele innych… 

Co więcej, nie trzeba przyklejać go do ciała ani trzymać elektrod w dłoni. 

Jesteśmy dumni z wprowadzenia na rynek najnowszego urządzenia Mezator BRT 2 generacji, które wspomaga walkę organizmu z wieloma schorzeniami. 

Zerknij na film i dowiedz się więcej o naszym najnowszym urządzeniu!

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu ambasadorów? Nasze urządzenie Mezator BRT 2 generacji wykorzystuje najnowocześniejszą technologię terapeutyczną, opartą na falach elektromagnetycznych. 

Szukasz dodatkowej formy zarobku bez żadnych zobowiązań i kosztów? Współpraca z nami jest idealną propozycją dla osób zajmujących się dystrybucją produktów związanych ze zdrowiem, współpracujących z sieciami MLM lub w sprzedaży bezpośredniej. 

Pamiętaj, współpraca z nami nie wiąże się z żadnymi umowami czy określoną liczbą poleceń, jakie co miesiąc musisz wykonać. Możesz nie zrobić nic, a możesz polecić nasz produkt trzem osobom w roku i zarobić dodatkowe środki na swoje potrzeby. 

Ponadto, każdy z naszych ambasadorów otrzyma dostęp do dedykowanej aplikacji, w której będzie widział wypracowaną przez siebie prowizję, jak również w łatwy sposób skopiuje swój unikalny AID i udostępni go osobom zainteresowanym w celu dokonania zakupu. 

Nie zachęcamy Cię teraz do kupna urządzenia. Chcemy zaoferować Ci jego nieodpłatne wypożyczanie na miesiąc tak, aby na spokojnie wszyscy członkowie Twojej rodziny mogli z niego skorzystać. 

Jeśli ocenisz, że to nie dla Ciebie – po prostu je do nas odeślesz bez żadnych dodatkowych kosztów. A jeśli uznasz, że jest interesujące i będziesz chciał je promować i zostać naszym ambasadorem, zaproponujemy Ci bardzo atrakcyjne warunki współpracy. 

Korzyści z zostania ambasadorem Mezator:

1. Dostęp do najnowszego urządzenia: jako ambasador Mezator otrzymasz najnowsze urządzenie Mezator BRT 2 generacji o wartości 4299 złotych na cały miesiąc, zupełnie za darmo. Będziesz miał możliwość skorzystania ze wszystkich 3123 programów terapeutycznych, które oferuje nasze urządzenie.

2. Dodatkowe dochody: za każde skuteczne polecenie urządzenia Mezator BRT 2 generacji innym osobom, otrzymasz aż 800 złotych prowizji. Nasze urządzenie to szansa na dodatkowe dochody!

3. Współpraca z marką o uznanej jakości: Mezator to znana i ceniona marka, która od lat oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie terapii zdrowotnej. Dołączenie do naszego zespołu ambasadorów oznacza współpracę z solidnym partnerem biznesowym. A co najciekawsze, najnowsza generacja modelu BRT produkowana jest w Polsce, przez co nie musisz obawiać się o jego jakość!

Jeśli powyższy artykuł Cię zainteresował to nie pozostaje nam nic innego, jak poprosić Cię o wypełnienie formularza znajdującego się pod tym linkiem: 

https://tvct9bxjbu2.typeform.com/to/OwyGbBDW 

Wypełnij formularz już dzisiaj, a my poinformujemy Cię o naszej decyzji maksymalnie do 30.04.2024 roku.

Mogą Cię również zainteresować