Zych i Borecki. Dadzą czadu!!!

przez Marek Wyrzychowski

Jeśli choć odrobinę interesujesz się sektorem sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, to tych panów przedstawiać Ci nie trzeba. Jarosław Zych i Paweł Borecki. Po prostu… Kilka dni temu nagrali krótką pogawędkę dla COLWAY TV. Na jaki temat?

Dwóch facetów, którzy w MLM odnieśli niekwestionowany sukces więc zna ich każdy. Jeden jest prezesem polskiej firmy pachnącej kolagenem i urodą, drugi osiągnął najwyższą pozycję menedżerską w planie marketingowym polskiej firmy pachnącej ziołami i zdrowiem. Dwóch niesamowitych mówców, którzy od wielu lat uczą innych, jak inteligentnie i dynamicznie sprzedawać, budować struktury i realizować marzenia za pomocą wszelkich dobrodziejstw, które daje nam biznes network marketingu. Niby tacy sami, a jakże różni…

ReklamaReklama

Kluczowe zagadnienie tej rozmowy nie mogło być inne. Europejskie Forum Sprzedaży Bezpośredniej 2014 to będzie najważniejsze wydarzenie w historii branży MLM w ogóle, a Jarosław Zych i Paweł Borecki będą oczywiście w nim uczestniczyć. I to jako prelegenci. Co knują dla nas na 1 maja? Czym nas zaskoczą? Co mają do powiedzenia o EFBA 2014? Będą ze sobą rywalizować czy może połączą siły ku chwale branży? Sprawdź sam:

Mogą Cię również zainteresować