AKUNA START. Nowy program motywacyjny

przez Maciej Maciejewski
555 odsłony

Akuna wciąż zaskakuje. Nie tylko naszą redakcję, ale przede wszystkim swoich dystrybutorów. Jeszcze ludzie nie ochłonęli po niedawnej publikacji o nowym programie samochodowym, a firma już ogłasza start kolejnego projektu…

ee

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Akuna zaskoczyła branżę MLM nowatorskim programem motywacyjnym o nazwie AUTOMOTYWACJA. Tymczasem od 1 listopada br. w strukturach firmy działa całkiem nowy, innowacyjny projekt o nazwie AKUNA START (szczegóły tutaj). Zarząd firmy poinformował o tym oficjalnie ok. stu osobową grupę dystrybutorów podczas specjalnie zorganizowanego spotkania, które odbyło się 3 października br. w mysłowickim Szybie Bończyk.

ReklamaReklama

– AKUNA START to kolejny po AUTOMOTYWACJI program, który wyróżnia nas na tle innych firm działających w systemie MLM – tak przywitał gości na spotkaniu Marcin Maciąg, country manager w Akuna Polska Sp. z o.o. – Teraz, obok naszego klasycznego planu marketingowego, można rozpocząć równoległe działanie w systemie, który nowym osobom od samego początku pozwala zarabiać duże pieniądze, a już działającym rozwinąć biznes i zachęcić do niego wielu zupełnie nowych współpracowników. AKUNA START przynosi więc naszym menedżerom zwielokrotniony zysk – powiedział Maciąg.

Piotr BrożekPiotr Brożek

Schemat funkcjonowania nowego programu skrzętnie tłumaczył również Tomasz Kwolek, prezes Akuna Polska Sp. z o.o.: – Nieważne, czy jesteś z nami od lat, czy dopiero rozpoczynasz biznes z Akuną. Chcemy, aby każdy nasz współpracownik miał szansę działać jeszcze skuteczniej, zarabiać jeszcze więcej i jeszcze łatwiej osiągać zamierzone cele. Stąd AKUNA START – optymalizacja efektów Waszego działania, które – w największym skrócie – przekładają się na pieniądze i sukces – mówił prezes.

O komentarz na temat wprowadzenia nowego programu poprosiliśmy po jego prezentacji kilku dystrybutorów firmy. Tak wypowiedział się Piotr Brożek: – Akuna po raz kolejny pozytywnie nas zaskoczyła. Osobiście nie przepadałem za „binarkami”, ale zarząd Akuna International doskonale włączył część binarną do dotychczasowego planu marketingowego oraz rozwiązał sprawę „słabszej nogi”. W połączeniu z niską kwalifikacją i odpowiednimi produktami, na których program AKUNA START jest oparty, potencjał zmian jest faktycznie ogromny. Teraz nie pozostaje więc nic innego, jak zabrać się ostro do pracy, oczywiście wykorzystując nowy program!

Olga ApanavicieneOlga Apanaviciene

Udało nam się również porozmawiać na ten temat z Olgą Apanaviciene – country manager Akuna LT, która nie ukrywała swojej radości: – AKUNA START to rewolucja w marketingu sieciowym. To program, który odpowiada na zapotrzebowanie ludzi już współpracujących z firmą oraz daje niesamowite możliwości dynamicznego budowania MLM i zarabiania dobrych pieniędzy tym na samym starcie. Daje możliwość wygenerowania dochodu pasywnego na początku współpracy z firmą oraz nieograniczone możliwości wybudowania dużego biznesu. Program AKUNA START plus plan AKUNA KARIERA po prostu tryska synergią, a sytuacja kumulowania czterech różnych wynagrodzeń na raz – to rewelacja. Teraz tylko na przód.

W programie AUTOMOTYWACJA na dziś Akuna Polska wydała w sumie swoim dystrybutorom 49 samochodów marki Opel. 38 sztuki Opla Corsy i 11 egzemplarzy Opla Astry. Wszystkim właścicielom serdecznie gratulujemy! Co przyniesie spółce i jej współpracownikom AKUNA START? Niebawem z pewnością się o tym przekonamy.

Mogą Cię również zainteresować