Brian Tracy w Polsce!

przez Marek Wyrzychowski
1106 odsłony

Już 12 maja br. z wizytą w Polsce będzie gościł Brian Tracy, jeden z najwybitniejszych na świecie ekspertów nie tylko w dziedzinie rozwoju osobistego i zawodowego ale również strategii, zarządzania oraz sprzedaży.

W prowadzonych przez niego seminariach wzięło już udział ponad 4 miliony osób z 53 krajów! Brian Tracy jest też autorem 42 książek przetłumaczonych na 35 języków.

W czasie swojej wizyty w Polsce Brian Tracy poprowadzi dwa seminaria, w których opowie o tym, jak wyznaczać i skutecznie realizować swoje cele a także o psychologii osiągnięć.

Z pewnością nie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w seminariach Briana Tracy – problemem często jest nie tylko brak miejsc ale również brak czasu. Nie wszyscy bowiem mogą przeznaczyć cały dzień na wyprawę do Warszawy.

Dlatego chcielibyśmy w przyszłości transmitować – za pośrednictwem platformy Vidnet – wydarzenia o podobnej randze. Jak wiadomo bowiem, nasz kraj odwiedzają czasami takie autorytety jak Robert Kiyosaki czy Michael Strachowitz.

Planując takie przedsięwzięcie chcemy być pewni, że cena, jaką ustalimy za udział w takich konferencjach czy szkoleniach będzie na tyle korzystna, żeby umożliwić wszystkim tym, dla których ważny jest rozwój osobisty – uczestnictwo w nim. Dlatego też postanowiliśmy zasięgnąć Waszej opinii zanim zaczniemy przygotowywać się do organizacji transmisji i ustalimy ostateczne ceny. Zachęcamy więc do wypełnienia poniższej ankiety – dzięki zebranym opiniom będziemy mogli dostosować naszą ofertę do Waszych oczekiwań. Wśród osób, które ją wypełnią do końca tygodnia rozlosujemy dwie płyty szkoleniowe Briana Tracy.

KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY – LISTA ZWYCIĘZCÓW DOSTĘPNA W KOMENTARZACH PONIŻEJ. GRATULUJEMY! WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ!

O nagrodach


Audio CD Samodyscyplina. Fundament efektywności i ponadprzeciętnych osiągnięć

Jak wykształcić w sobie umiejętność robienia tego „co powinieneś robić, kiedy powinieneś to robić, bez względu na to czy masz na to ochotę, czy nie”. Jak tworzyć strategie samodyscypliny i osobistej kontroli w każdej dziedzinie życia? Jak być wytrwałym w swoich postanowieniach? Jak przejąć kontrolę nad swoim życiem?


Audio CD Siła Komunikacji

Jak komunikować się skutecznie? Jak mówić, aby inni Cię słuchali? Jak wywierać wpływ na innych? Jak zostać skutecznym negocjatorem?

Mogą Cię również zainteresować