Forever Living Products Global Rally 2019

przez Katarzyna Wagner

To było kolejne, potężne, network marketingowe święto. 15 000 niezależnych przedsiębiorców z Forever Living Products wzięło udział w światowym zjeździe Global Rally 2019. W tym roku event odbył się w szwedzkim Sztokholmie.

ee

Pod względem kwestii organizacyjnych nie było żadnego zaskoczenia. I tym razem – już tradycyjnie – biznes Forever Living Products zrobił imprezę godną podziwu i uznania. Światowy format podczas światowego zjazdu. Pełen profesjonalizm, niebanalna zabawa i ogromne kwoty rozdane swoim networkerom w Chairman’s Bonus czyli programie podziału zysków. 

Stolica Szwecji okazała się najbardziej hojna dla Rolfa i Dominique Kipp, którzy otrzymali najwyższy czek, jaki kiedykolwiek dostał w historii dystrybutor podczas Global Rally. Małżeństwo numer 1 w biznesie FLP odebrało czek opiewający na niebagatelną kwotę 1 549 048 40 USD.

Jayne Leach i John Curtis otrzymali drugi najwyższy czek wystawiony na sumę 831 122 86 USD, Adelino Bolzonello i Anna Mastrolondardo dostali tzw. trzynastą premię w wysokości 538 372 31 USD. Łącznie swoim najlepszym partnerom biznesowym firma wypłaciła podczas tej imprezy 19 498 402 dolarów premii. Podsumowano również firmowy ranking pod względem wyróżniających się rynków świata. Na pierwszym miejscu plasuje się Japonia, a tuż za nią są Francja i Indie. Na czwartym miejscu spółka ma trzy kraje – Niemcy, Austrię i Szwajcarię. Piąta jest Wielka Brytania, a za nią kolejno Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Skandynawia, Republika Południowej Afryki i Ameryka Północna.

Dzięki Forever Living Products Rolf Kipp stał się już legendą marketingu sieciowego na świecie. Jego globalny zespół składa się już z ponad 2 milionów partnerów, a dzięki jego 10-cyfrowej, rocznej sprzedaży, Forever jest jedną z 5 największych firm MLM na świecie. Podczas Global Rally 2019 czekami nagrodzono również wielu Polaków. Forever Living Products Global Rally 2020 odbędzie się w Australii.

Mogą Cię również zainteresować