RATUJMY KONIE! Trzeci Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM

przez Marek Wyrzychowski
2488 odsłony

Tym razem przeszliśmy samych siebie. Kowboje, rycerze, konie, pokazy, network marketingowe aukcje charytatywne, świetne jadło i pierwszorzędna muzyka. A wszystko okraszone przepiękną okolicą i architekturą średniowiecznego zamku. Gotowi? Start!

Piknik TOP Smakoszy MLM to projekt związany pośrednio z przyrodą, ochroną środowiska, ekologią, z końmi i dobrą zabawą. Pierwsze dwie edycje eventu odbyły się na ranczo pod Poznaniem, gdzie robiliśmy aukcje charytatywne na utrzymanie koni w fundacji Bohdana Smolenia. Podstawowym celem projektu jest zatem ratowanie pięknych zwierząt, które wielu ludziom dają unikalne zdolności niosąc jednocześnie radość życia podczas specjalistycznej nauki jazdy czy hipoterapii.

Kilka dni temu zadzwonił do nas mężczyzna, miłośnik koni, u którego uczymy się jazdy konnej. Jeździmy po jurze krakowsko-częstochowskiej. Zadzwonił i opowiedział historię…

„Chcę Wam opowiedzieć historię walki o przyjaciela. Pewnego razu urodził się nieprawdopodobnie odważny, piękny ogierek. Dwa tygodnie po narodzinach stracił matkę, więc został wychowany przez ludzi i wykarmiony butelką. Przez 8 lat dzielnie towarzyszył w różnego rodzaju przygodach, turniejach i pokazach rycerskich. Pewnego dnia jeden z koni w stadzie kopnął go w nogę. Leczenie tego urazu zajęło kilka lat. Problem rozwiązała operacja nogi konia przeprowadzona w Klinice Weterynaryjnej na Służewcu w Warszawie. W związku z leczeniem właściciel poniósł duże koszty, co zadłużyło go tak bardzo, że w tej chwili nie jest w stanie utrzymać tego konia i spłacić długów. Pomimo tego chce go ratować za wszelką cenę. Jest zbyt dumny by prosić o pomoc.”

DedorDedor

Widząc taką sytuację nie możemy pozostać obojętni. Pomożemy mu i Was także prosimy o pomoc. Koń po odbytym leczeniu i rehabilitacji jest sprawny, a dzięki jego odwadze i sile spokoju może wprowadzić w arkana sztuki jeździeckiej każdego, kto zechce spróbować swoich sił w jeździectwie. Jeżeli chcesz przeżyć przygodę jazdy konnej na pięknym zamku Jury Krakowsko-Częstochowskiej to wspomóż nas kupując bilet. Ty przeżyjesz niesamowitą przygodę, a koń zostanie uratowany!

www.klubmlm.pl

Zatem każdy kto kupi bilet na piknik lub weźmie udział w aukcji charytatywnej będzie mógł uczestniczyć w profesjonalnej, kilkugodzinnej nauce jazdy na tym koniu. Kiedy będzie mu pasowało. Wystarczy się z nami umówić na termin i jedziemy w teren. Przecież to będzie koń uratowany przez każdego uczestnika tego eventu.

Zamek w OgrodzieńcuZamek w Ogrodzieńcu

III Piknik Klubu Top Smakoszy odbędzie się 8 września 2018 roku na zamku w Ogrodzieńcu. Planujemy, że weźmie w nim udział kilkaset osób. Czeka Was mnóstwo niezapomnianych atrakcji: profesjonalne, biznesowe wykłady edukacyjno-motywacyjne, aukcje charytatywne, pokazy konnej jazdy rycerskiej, koncerty muzyczne, zwiedzanie średniowiecznego zamku, tańce i swawole. A wszystko w przecudnych okolicznościach przyrody i architektury. Do dzieła! Biletów zostało już niewiele… Szczegóły:

www.klubmlm.pl

A jeśli masz ciekawy pomysł na rozwinięcie koncepcji tego przedsięwzięcia, chcesz zostać darczyńcą, patronem, prelegentem – napisz lub zadzwoń do nas i zaskocz nas swoją kreatywnością. Zapraszamy do współpracy!

Polub akcję na Facebooku: https://www.facebook.com/Klub-TOP-Smakoszy-MLM-356129312251/

Mogą Cię również zainteresować