Rozwiązanie konkursu

przez (redakcja NETWORK magazynu)
392 odsłony

Dzisiaj przeprowadziliśmy losowanie nagród do konkursu ogłoszonego na naszym portalu 4 kwietnia br. Aby wziąć w nim udział wystarczyło zamieścić krótki komentarz pod publikacją, zawierający odpowiedź na banalnie łatwe pytanie..

Pytanie konkursowe brzmiało: „Ile lat na rynku wydawniczym ukazuje się „Network Magazyn?” Ponieważ periodyk jest wydawany od grudnia 2003 roku przyjęliśmy, iż poprawną odpowiedzią będzie wpis zawierający sformułowanie „5”. Jeśli ktoś był bardziej skrupulatny i dodał miesiące – taka odpowiedź jak najbardziej się liczy.

Łącznie na konkurs odpowiedziało 26 osób. Czyli kiszka. Ciężko powiedzieć, co się z Wami dzieje. Nagrody były za mało atrakcyjne? Na poprzednie konkursy odpowiadało 300-400 osób. Czekamy na komentarze w tej sprawie. Być może ktoś z Czytelników ma jakiś pomysł na nowy konkurs… Jakie nagrody chcielibyście otrzymywać? Książki są dla Was mało atrakcyjne? Nie lubicie czytać? Nie chcecie się już uczyć? Lepiej jakieś radio? Telewizor? Prosimy o wskazówki.

Spośród 26 odpowiedzi wylosowaliśmy dwie poprawne. Nagrody otrzymują Sandra Madaliński i phosi. Zwycięzców prosimy o kontakt na e-mail: [email protected] i przesłanie adresów korespondencyjnych w celu dostarczenia nagród. Przypomnijmy, że Sandra i phosi wygrali najnowszy bestseller Edward’a Ludbrook’a pt.: „100% sukcesu. Podstawy.” z autografem Ed’a oraz unikalny egzemplarz „Network Magazynu” nr 14 z października 2008 roku, w którym ukazał się wywiad z Kim i Robertem Kiyosaki pt.: „O marketingu sieciowym, biznesie i inwestowaniu.” z autografami państwa Kiyosaki. Zwycięzcom oczywiście gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Mogą Cię również zainteresować