Synergy WorldWide LEGACY RETREAT 2019

przez Piotr Hoffmann
1089 odsłony

Wyprawa o nazwie LEGACY RETREAT to cykliczne, coroczne przedsięwzięcie organizowane dla najdynamiczniejszych dystrybutorów network marketingowej firmy Synergy WorldWide. W tym roku partnerów osiągających najlepsze wyniki spółka zabrała do Anglii…

Projekt LEGACY RETREAT 2019 przygnał zakwalifikowanych dystrybutorów do Anglii, aby w podziękowaniu za ciężką pracę zasmakowali zarówno wsi, jak i śródmieścia Londynu, jednego z najpopularniejszych miejsc turystycznych świata. Zarząd i czołowi liderzy Synergy WorldWide zwiedzili również tajemniczą budowlę Stonehenge.

Zaliczyli również prywatną wycieczką po Tower of London, gdzie przechowywane są wspaniałe klejnoty koronne. Wznieśli się wysoko ponad stolicę Anglii za pomocą London Eye, zaliczyli luksusowy rejs po Tamizie, zwiedzili zamek Windsor, Salisbury, Hampshire i wiele innych, ciekawych miejsc. Oto krótki reportaż z tej wycieczki:

Album fotografii z Legacy Retreat 2019 można obejrzeć TUTAJ. A w przyszłym roku ekipa z Synergy WorldWide spędzi swój urlop marzeń w Afryce Południowej.

Mogą Cię również zainteresować