15 lat firmy LR Health & Beauty Systems w Polsce

przez Katarzyna Wagner
4819 odsłony

We wrześniu br. network marketingowa firma LR Health & Beauty Systems świętowała swoje 15-lecie działalności na terenie Polski. Wielka gala tego międzynarodowego już biznesu odbyła się z tej okazji w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca.

ee

„To było nasze wielkie święto! 15 lat LR Health & Beauty w Polsce! Fantastyczna atmosfera całego wydarzenia dodaje nam skrzydeł na następne lata! Energii dodawała nam także podczas gali nasza cudowna, energetyczna prowadząca – Marzena Rogalska. Dziękujemy, że byliście z nami!” – czytamy w firmowym newsletterze.

Firma LR Health & Beauty to dziś wiodącą firma sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego w Europie, której polski oddział mieści się w Katowicach. Jej zakres działalności obejmuje dystrybucję wysokiej jakości suplementów diety, luksusowych kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, perfum oraz urządzeń kosmetycznych. Spółkę założono 34 lata temu w Niemczech, ale biznes szybko rozrósł się do wielkości globalnego koncernem, który w sumie posiada już swoje oddziały w 28 krajach.

Marka współpracuje ze znanymi, międzynarodowymi gwiazdami – Brucem Willisem i Karoliną Kurkovą, niezależnymi ośrodkami badawczymi – Dermatest, IASC, Fresenius oraz z markami samochodowymi – Mercedes, Opel oraz Audi. Ambasadorką marki w Polsce jest znana i lubiana dziennikarka radiowa i telewizyjna – Marzena Rogalska.

Mogą Cię również zainteresować