17 urodziny K-LINK INTERNATIONAL

przez Katarzyna Wagner

Firma K-link Poland z grupą dystrybutorów rozpoczęła Nowy Rok biorąc udział w uroczystościach z okazji 17 lat działalności K-LINK INTERNATIONAL. Wyprawa do Azji była bardzo udana…

ee

Główna uroczystość związana z obchodami siedemnastych urodzin tego biznesu MLM miała miejsce 7 stycznia 2018 roku w Malezji. Jak zgodnie twierdzą jej uczestnicy, było to niesamowite wydarzenie i potężny zastrzyk energii dla 5500 oszalałych z radości współpracowników K-LINK.

Podczas licznych prelekcji na temat tego biznesu najczęściej można było usłyszeć wypowiedzi o całkowitej wymianie pokoleniowej oraz erze nowych technologii. Nie powinien więc dziwić fakt, że największy, spektakularny sukces K-LINK odnosi właśnie tam, gdzie zazwyczaj wszelkie nowinki mają swój początek – w Chinach i ogólnie w regionie azjatyckim. Podziwiamy i gratulujemy.

Otrzymaliśmy kilka zdań na ten temat od zarządu firmy: „Kiedy zatrzymujemy się i zastanawiamy nad naszymi osiągnięciami, jesteśmy dumni z lat, które rozwinęły biznes K-LINK. Od 2000 roku włożyliśmy ogromny wysiłek w budowanie idealnej firmy dla naszych liderów. Osiągnięcia i tak dynamiczny rozwój naszego biznesu MLM to konsekwentna praca wielu menadżerów, którzy przez te wszystkie lata pracują intensywnie nad nowymi produktami i wprowadzonym planem marketingowym z korzyścią dla naszych liderów. Wierzymy, że solidna podstawa jest niezbędna w rozwoju ich kariery. Nasze motto roku 2017 brzmiało „Silna dyscyplina wyzwala ogromny sukces” ponieważ kładziemy szczególny nacisk na przyjęcie dyscypliny w rozwijaniu kariery K-LINK. Wierzymy, że poziom sukcesu jest określany przez poziom dyscypliny. W ciągu 17 lat stworzyliśmy potężną firmę w 40 krajach świata z 43 królewskimi ambasadorami. K-LINK ma bardzo ambitne plany na kolejne lata i obiecujemy przezwyciężyć wszelkie przyszłe wyzwania oraz poprowadzić nas do królestwa sukcesów i dobrobytu. Pragniemy serdecznie podziękować, że jesteście z nami i z okazji 17 rocznicy firmy chcemy wyrazić naszą szczerą wdzięczność dla całej rodziny K- LINK, dziękujemy i do zobaczenia na szczycie sukcesu!”

K-Link Poland w MalezjiK-Link Poland w Malezji

Mogą Cię również zainteresować