3 Gazele Biznesu dla FM GROUP!

przez Piotr Hoffmann

Ten biznes MLM ostatnio zdominował pod względem informacyjnych doniesień portal „Network Magazynu”. Jednak dobry pomysł i ciężka praca się opłaca. Firma FM GROUP Polska, FM GROUP World i Perfand znalazły się w prestiżowym gronie laureatów „Gazel Biznesu 2010”.


W konkursie wyróżniane są najdynamiczniej rozwijające się firmy z całej Polski.
O przyznaniu nagrody decyduje m.in. stały wzrost obrotów osiągnięty w ciągu ostatnich trzech lat działalności. Pod uwagę brane są również dobra reputacja firmy, jej uczciwość wobec kontrahentów i transparentność w prowadzeniu biznesu.

Ranking przygotowują dziennik gospodarczy „Puls Biznesu” oraz Coface Poland.
– Bardzo cieszymy się z tych nagród – mówi Artur Trawiński, właściciel FM GROUP Polska. – Są one cenne tym bardziej, że sytuacja rynkowa w ostatnich latach nie sprzyjała rozwojowi gospodarczemu.

„Gazele Biznesu” to jedna z tych nagród, których ranga jest znana w całej Polsce i za której przyznanie się nie płaci. Firmy oceniane są według obiektywnych kryteriów, opartych na analizie wyników finansowych przedsiębiorstwa. Regionalne spotkanie we Wrocławiu, w czasie którego zostaną wręczone nagrody, odbędzie się wiosną 2011 roku.

Mogą Cię również zainteresować