82” luksusowe lustro Full HD

przez Marek Wyrzychowski
457 odsłony

Trudno stwierdzić, czy ktoś potrzebuje lustra z możliwością wyświetlania obrazu Full HD. W technologii, jak w naturze – nic nie ginie. Skoro już ktoś zaprojektował taki gadżet, to jego użytkownicy mogą go powiesić w łazience.


Jak komuś znudzi się oglądanie tradycyjnej telewizji, zawsze może najzwyczajniej w świecie przejrzeć się w lustrze. Tworzono już lustra z rzeczywistością poszerzoną, przeźroczyste panele OLED, lustra interaktywne. Teraz zaprezentowano największy, lustrzany ekran na rynku. Luxurite oferuje 82 calowy panel LCD Full HD przeznaczony do zastosowania łazienkowego. To podobno pierwszy tak duży wyświetlacz lustrzany na rynku. Główną zaleta takich urządzeń jest możliwość wyświetlania informacji w łazience zachowując jednocześnie właściwości zwykłego lustra. Produkt Luxurite dysponuje kontrastem 1200:1 i tylko trzema złączami HDMI.

Telewizor/lustro nie jest dostępny w zwykłej ofercie producenta. Aby go kupić należy złożyć zamówienie przez obsługę klienta. Jeśli tylko producent jest w miarę otwarty na świat (a z takim produktem raczej musi), to z importem nie powinno być problemów. Cen firma nie podała, ale na pewno to lustro do najtańszych nie należy.

Mogą Cię również zainteresować