AIVIA czyli całkiem nowa linia suplementów diety od network marketingowej firmy Nature’s Sunshine Products

przez Maciej Maciejewski

Poruszający się w systemie MLM koncern Nature’s Sunshine Products ogłosił wprowadzenie na rynek nowej linii suplementów diety zaprojektowanych z myślą o wspieraniu kontroli wagi. AIVIA mają być ekskluzywnym narzędziem do egzystencji w trybie życia fitness.

– Firma Nature’s Sunshine Products przynosi uzdrawiającą moc natury wielu milionom osób już przez prawie 50 lat – powiedział Terrence Moorehead, dyrektor generalny spółki. – Kolejny etap naszej podróży przez świat zdrowia to specjalna linia suplementów diety AIVIA stworzona, aby wspierać silne, ukierunkowane odżywianie dla każdego aktywnego stylu życia – dodał.

Kolekcja AIVIA obejmuje różnorodne produkty wytwarzane na bazie surowców naturalnych, które mają wspierać aktywność fizyczną, dostarczać energii i wspomagać kontrolę wagi. Każda formuła została rygorystycznie przetestowana przez tak, aby dostarczyć na rynek czyste, naturalne suplementy diety.

Linia AIVIA zawiera proszki białkowe roślinne i serwatkowe, suplement diety Clean Energy, suplement diety Hydrate, blokery węglowodanów i MCT Powder. Wprowadzenie na rynek serii AIVIA ma być pierwszą z kilku ekscytujących, nowych propozycji produktowych od Nature’s Sunshine Products, które znajdą się w portfolio tego systemu MLM jeszcze w tym roku.

Mogą Cię również zainteresować