Akademia Biznesu Pod Palmami. Na każdą kieszeń

przez Katarzyna Wagner

Warsztaty najskuteczniejszych praktyków, kontakty biznesowe i świetna rozrywka pod palmami w cieple afrykańskiego słońca, w samym środku polskiej zimy. Komfortowy hotel przy rafie koralowej, kolorowe drinki i pyszne jedzenie. Tego nie można przegapić!

Tego nie można przegapić, bo wszystko w cenie zwykłego szkolenia! Tego nie można przegapić, bo takiej oferty nigdzie nie znajdziesz! Akademia Biznesu Pod Palmami czyli konkretna, sprawdzona i skuteczna wiedza przekazana od najlepszych praktyków sprzedaży, kontaktów biznesowych i motywacji. W blasku afrykańskiego słońca, pod palmami, w komfortowych warunkach.

To tydzień szkoleń z zakresu biznesu i rozwoju osobistego. Indywidualne doradztwo, kontakty biznesowe i integracja. Piękne rafy koralowe, słońce, plaża, relaks, wypoczynek i skuteczny biznes. Komfortowy hotel, nieziemskie przysmaki (wersja all inclusive), kolorowe drinki, wiele atrakcji i rozrywek. Gorące lato w środku polskiej zimy! W programie:

  • Najskuteczniejsze warsztaty sprzedażowe
  • Skuteczne nawiązywanie kontaktów biznesowych
  • Automotywacja
  • Inwestycje dla równowagi
  • Również indywidualne doradztwo, dla Ciebie i Twojej firmy

Wartość pakietu samych szkoleń to minimum 5000 zł. Ty zapłacisz jedyne 3990 zł za całość wraz z przelotem, pobytem i atrakcjami w słonecznym Egipcie!!! Cena tylko w ofercie first minute, następnie rośnie. Zaliczka 30%, pozostała część przed wyjazdem. Możliwość negocjacji ceny dla większej grupy. Możliwość opłaty 10% wartości w Zielony Polska Waluta Lokalna.

Szczegóły i rejestracja: https://abppnmag.evenea.pl/

Mogą Cię również zainteresować