BEREX. Spółka Coway wystartowała z nową marką

przez Maciej Maciejewski
666 odsłony

Firma Coway czyli network marketingowy gigant specjalizujący się w dziedzinie oczyszczania powietrza, ogłosił rozszerzenie swojego portfolio produktowego. Spółka wprowadziła na rynek nową markę o nazwie BEREX, której celem jest stworzenie dużego rynku produktów do pielęgnacji snu i w efekcie dobrego samopoczucia.

BEREX oznacza „Bed & Relax” i wyraża wizję działającej w systemie MLM firmy Coway polegającą na zapewnianiu ludziom korzyści związanych ze snem i relaksem, które wykraczają poza zwykły odpoczynek. Coway uważa sen i odpoczynek za podstawowe potrzeby każdego człowieka, równie ważne jak woda i oddychanie.

Można więc powiedzieć, że tym ruchem Coway jako pierwsza spółka w sektorze DS/MLM oferuje integrację kategorii tego typu produktów – materacy i foteli masujących, które okazały się pomocne w relaksacji. Coway planuje wykorzystać nową markę tak, aby być pionierem w dziednie snu i dobrego samopoczucia oraz napędzać tym rozwój całego przedsiębiorstwa.

W przyszłości marka BEREX zostanie zintegrowana z różnymi kategoriami produktów, w tym z inteligentnymi materacami wykonanymi przy użyciu nowych technologii i materiałów. W otrzymanych materiałach prasowych czytamy: „Marka BEREX ucieleśnia podstawowe zalety najlepszej rekreacji. Mamy nadzieję, że dzięki tej premierze zapoczątkujemy nową erę urządzeń gospodarstwa domowego do snu i dobrego samopoczucia”.

Mogą Cię również zainteresować