Bestia na dwóch kółkach

Czy zdarzyło się tak, że Wasz rower nie do końca spełniał wszystkie wymogi sprawnego poruszania się po mieście? Właśnie dlatego powstał najnowocześniejszy rower przeznaczony do poruszania się po terenach miejskich.

Z rowerową jazdą po mieście jest tak, że wszystko wygląda dobrze, jeśli natrafimy na uliczny korek. Niestety na prostej drodze rowerzysta na tle innych pojazdów traktowany jest jak zawalidroga. Opisywany rower został tak zaprojektowany, aby zmienić ten stan rzeczy.

Bestia od firmy M55 Bikes
Bestia od firmy M55 Bikes

Bestia, bo tak nazywa się najnowszy rower firmy M55 Bikes, poza futurystycznym, agresywnym wyglądem, kryje w sobie dużo większy potencjał. Rower został wykonany z aluminium i włókien węglowych – tych samych materiałów, które są wykorzystywane przy produkcji samochodów wyścigowych.

Oprócz grubych opon ułatwiających pokonywanie miejskich nierówności Bestia została wyposażona również w elektryczny silnik pozwalający rozwinąć prędkość do około 65 km/h. Dodatkowo rower został wyposażony w czujniki terenu, które aktywują silnik wtedy, gdy użytkownik potrzebuje wsparcia. Dzięki temu jadąc pod górkę nie zmęczymy się tak, jak na zwykłym rowerze. Cena Bestii nie została jeszcze ogłoszona, ale do najniższych nie będzie zapewne należała.

Mogą Cię również zainteresować