Betterware rozszerza działalność na rynku amerykańskim

przez Maciej Maciejewski
238 odsłony

W Stanach Zjednoczonych oficjalnie rozpoczęła działalność firma Betterware US, powołując się na bliskość geograficzną i niewykorzystaną bazę klientów, którzy posiadają pewną znajomość marki, jako kluczowe czynniki ekspansji.

Nowa siedziba Betterware US będzie zlokalizowana w Dallas w Teksasie, gdzie spółka ma nadzieję wykorzystać ugruntowaną i solidną sieć dystrybucyjną miasta oraz szeroką, rosnącą pulę talentów do wspierania swojego nowego rozwoju na terenie Ameryki.

– Od ponad 29 lat udaje nam się zapewniać wartość i jakość wytwarzanych przez nas produktów konsumenckich, ograniczone jedynie naszym położeniem geograficznym. Nasza wiedza branżowa utwierdza nas w przekonaniu, że amerykańscy konsumenci będą w dalszym ciągu szukać dobrze zaprojektowanych produktów, które ułatwią im życie – powiedział Andres Campos, dyrektor generalny Betterware Global.

Od wielu lat sukcesywnie projekt Betterware angażuje się w innowacje i rozwój silnych relacji produkcyjnych i planuje wprowadzić na rok 2024 ponad 250 nowych produktów niezbędnych w każdym domu, w wielu dziedzinach życia – od kuchni po ogród.

Mogą Cię również zainteresować