BEZ ŚCIEMY. TYGODNIK PAWŁA WIETESKI czyli startujemy z nowym programem informacyjno-edukacyjnym

przez Maciej Maciejewski

Świat się zmienia w niesamowicie szybkim tempie. Rozwija się, ewoluuje, zmieniają się trendy, technologie, narzędzia, poglądy. Biznes już nie jest taki sam, jak dwa lata temu. Musiał się dostosować do zaistniałych warunków. Nasza branża również. Tutaj nie ma wyjątków. Dlatego my nie możemy stać w miejscu. Również musimy się rozwijać. Postanowiliśmy zatem oddać naszą informacyjno-edukacyjną tubę propagandową w ręce Czytelników.

Doszliśmy do wniosku, że Network Magazyn muszą również tworzyć i mieć mocny wpływ na ukazujące się w nim materiały ludzie bezpośrednio działający w sektorze sprzedaży bezpośredniej i network marketingu. Tacy, którzy nie tylko gadają, ale przede wszystkim robią. Praktycy biznesu MLM.

Jak to będziemy robić? Już od czterdziestu tygodni współpracujący z naszą redakcją na terenie Niemiec Dariusz Hampel, z powodzeniem prowadzi na naszym facebokowym fanpejdżu swój autorski program zatytułowany KORONABIZNES. JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE W DOBIE PANDEMII? Zapraszamy do niego w każdy poniedziałek o godz. 20:00 interesujące osoby związane z naszą branżą, które przekazują zainteresowanym rozwojem internautom niesamowitą wiedzę i motywację. Od tego zaczęliśmy.

Natomiast już w najbliższy czwartek o godzinie 21:00 startujemy z nowym, arcyciekawym programem – BEZ ŚCIEMY. TYGODNIK PAWŁA WIETESKI. Poprowadzi go młody, ale niesamowicie doświadczony człowiek, który ma na koncie świetne sukcesy w biznesie sieciowym, ale nie tylko. Posiada szeroką wiedzę na temat budowania marki i wizerunku w sieci, wie z czym i jak jeść wszelkie nowinki techniczne związane z pracą w internecie. Co ważne, ma również świetny dar do wychwytywania i opowiadania o przeróżnych, nowych zjawiskach i wydarzeniach.

Paweł Wieteska będzie co tydzień w każdy czwartek raczył nas właśnie takimi tematami. Poza tym co tu strzępić klawisze. Zobaczcie sami. Jest niesamowicie inteligentny, niemożliwie profesjonalny, no i zabójczo przystojny. Polecam z całego serca śledzić jego nowy program. Takie rzeczy tylko w Network Magazynie. Startujemy w najbliższy czwartek punktualnie o dziewiątej wieczorem.

PS. To nie wszystko. Mamy jeszcze kilka nowych pomysłów, którymi z pewnością Was zaskoczymy. O nich napiszę już niebawem. No, a nawiązując do clue tematu… oddajemy naszą tubę Czytelnikom… Jeśli macie ochotę, mądre pomysły i przede wszystkim tę niespotykaną moc… zapraszam do kontaktu. Piszcie. Jesteśmy dla Was!

Mogą Cię również zainteresować