Biznes FARMASI wkracza na rynek Wielkiej Brytanii

przez Maciej Maciejewski
361 odsłony

Kosmetyczna, network marketingowa firma FARMASI, ogłosiła oficjalny start tego przedsiębiorstwa na terenie Wielkiej Brytanii podczas wydarzeń inauguracyjnych w Londynie i Birmingham, w których wzięło udział ponad 1500 osób.

źródło: Pixabay

Rozpoczęcie działalności operacyjnej w Wielkiej Brytanii jest częścią globalnej strategii dotyczącej ekspansji firmy FARMASI. Spółka jest już obecna w ponad 35 krajach i jej decydenci oczekują, że Wielka Brytania wyróżni się w tym pakiecie, jako kluczowy obszar innowacji i wzrostu. 

– Ta doniosła ekspansja na nowe rynki nie polega tylko na zwiększeniu naszego zasięgu terytorialnego. To wielkie święto połączenia, innowacji i nieograniczonego potencjału naszej społeczności – powiedział Emre Tuna, prezes FARMASI. 

– Jesteśmy tutaj, aby coś zmienić. Sukces naszej premiery będzie świadectwem uniwersalnego uroku misji wzmacniania pozycji poprzez piękno i dobre samopoczucie. Wielka Brytania to dopiero początek naszego następnego rozdziału i jesteśmy podekscytowani możliwością wspólnego wyruszenia w tę podróż – dodał.

Mogą Cię również zainteresować