Biznes MLM doceniony przez Newsweek

przez Maciej Maciejewski
629 odsłony

Branża DS/MLM znów doceniona. Firma Modere ogłosiła, że drugi rok z rzędu znalazła się liście 100 najbardziej lubianych miejsc pracy publikowanej przez tygodnik Newsweek. Spółka zajęła również 5 miejsce w sektorze produktów konsumenckich.

źródło: Pixabay

– To naprawdę zaszczyt zostać nazwanym przez Newsweek najbardziej lubianym miejscem pracy i wiedzieć, że członkowie naszego zespołu czują się tak mocno zaangażowani i zmotywowani. To uznanie odzwierciedla nasze świadome wysiłki, aby docenić wartość wkładu każdej z tych osób, zachęcać do pracy zespołowej i celebrować innowacyjność. Ciągłe zaangażowanie naszej ekipy w szeroko rozumianą kulturę pozytywności podnosi nasz wspólny sukces jeszcze wyżej zwłaszcza, gdy razem pracujemy razem w kierunku poprawy samopoczucia i osiągania stałych wzrostów – powiedziała Asma Ishaq, dyrektor generalny w Modere.

Wyniki specjalnego badania Newsweeka opracowane we współpracy z Best Practice Institute (BPI) – firmą zajmującą się rozwojem przywództwa i projektami porównawczymi, zostały opracowane po przeprowadzeniu ankiety wśród ponad 1,4 miliona pracowników. Wybór Modere docenia zaangażowanie tej firmy MLM w kulturę wzmacniania pozycji swoich pracowników oraz wzajemną lojalność i szacunek wyrażany przez kadrę.

Ustalenia badania opierają się na pięciu krytycznych obszarach: jak pozytywnie pracownicy myślą o swojej przyszłości w firmie, jak zgodne są wartości pracodawcy z wartościami pracowników, szacunek na wszystkich poziomach oraz poziom współpracy w przedsiębiorstwie. Dodatkowe kryteria obejmują zaangażowanie spółek w różnorodność, sprawiedliwość, integrację i przynależność, a także reakcję i zdolność przystosowania się do pandemii COVID-19.

Mogą Cię również zainteresować