Biznes MLM QuiAri wkracza do Indonezji

przez Maciej Maciejewski

Kilka dni temu firma QuiAri ogłosiła oficjalną ekspansję swojego network marketingu na teren Indonezji. Spółka otrzymała licencję MLM na działalność w tym kraju miesiąc temu i określiła swoje szybkie ruchy jako „agresywny harmonogram” w odpowiedzi na pozytywne reakcje na jej działania marketingowe.

– Nie było czasu do stracenia – powiedział założyciel i dyrektor generalny QuiAri Bob Reina. – W Indonezji ponad 278 milionów ludzi desperacko potrzebuje naszych produktów zmieniających życie i hojnych możliwości w postaci szybkiej wypłaty. W Indonezji mamy już światowej klasy liderów, a ludzie nie mogą się doczekać, aby zacząć działać. Nasze działania marketingowe przebiegły wyjątkowo dobrze. Jesteśmy przekonani, że Indonezja szybko się rozwinie i stanie się jednym z naszych największych rynków – dodał.

Firma podkreśliła, że w pełni angażuje się w indonezyjską premierę i przygotowała w tym kraju magazyn z produktami QuiAri, przetłumaczyła swoją stronę internetową, portal i aplikację mobilną na język Bahasa, a także udostępniła filmy i narzędzia do prezentacji, które również zostały przetłumaczone.

Mogą Cię również zainteresować