Biznes MLM uhonorowany nagrodą Telly Awards

przez Maciej Maciejewski
475 odsłony

Koncern Herbalife został nagrodzony Brązowym Zdobywcą podczas 44 ceremonii rozdania nagród Telly Awards, przyznawanej za doskonałość w dziedzinie wideo i telewizji. Firma startowała w kategoriach reklamy online i treści markowe. W szczególności uhonorowano film dotyczący programu naukowego LA Galaxy Sport Science oraz wideo dotyczące uwalniania tłuszczu.

W tym roku jurorzy z platform wideo, telewizji, sieci streamingowych i firm produkcyjnych – w tym Adobe, Netflix, Dow Jones, A&E Networks, Hearst Media, Nickelodeon, National Geographic Society i ESPN Films –przeanalizowali ponad 13 000 zgłoszeń z całego świata.

– Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni nagrodami Telly Awards w obszarze fitness, zdrowia i dobrego samopoczucia za pomyślne zaprezentowanie naszego ciągłego zaangażowania w program LA Galaxy Sports Nutrition i dołożenie wszelkich starań, aby każdy zawodnik osiągnął swój pełny potencjał poprzez spersonalizowane odżywianie. We współpracy z LA Galaxy i Generation Media Solutions LLC zilustrowaliśmy istotę tego niezbędnego partnerstwa – powiedziała Dana Ryan, dyrektor ds. wyników sportowych, żywienia i edukacji w Herbalife.

Mogą Cię również zainteresować