Biznes ZINZINO startuje w Turcji

przez Maciej Maciejewski
688 odsłony

Network marketingowa spółka ZINZINO ogłosiła oficjalną ekspansję na teren Turcji. To posunięcie jest zwieńczeniem kilku lat przygotowań i realizowania – krok po kroku – wielu mniejszych projektów, które teraz mają się stać częścią globalnego planu ekspansji firmy.

Jako jeden z decydujących czynników wpływających na ten ruch, działająca w systemie MLM firma ZINZINO wskazała 24% wzrost wolumenu sprzedaży detalicznej generowanej przez sprzedawców bezpośrednich w Turcji w ciągu ostatnich dwóch lat, a także sprawny system bankowy kraju oraz niezawodną infrastrukturę internetową i GSM.

– W obliczu bardzo trudnych czasów dawanie nadziei jest niezbędne. Chcemy otworzyć nowe możliwości dla mieszkańców tego kraju i wesprzeć osoby dotknięte trzęsieniem ziemi. Wraz z naszym startem w Turcji możemy pokornie zaoferować naszą platformę przedsiębiorcom zajmującym się sprzedażą bezpośrednią i marketingiem sieciowym, którzy chcą zarobić na życie w obliczu oszałamiającej stopy bezrobocia, która nastąpiła po tej katastrofalnej sytuacji – powiedział Dag Bergheim, dyrektor generalny ZINZINO.

– Solidny i długoterminowy model biznesowy ze zrównoważonym, zorientowanym na klienta podejściem, zapewni naszym tureckim dystrybutorom dobrą drogę do sukcesu na rynku, który już od dziesięcioleci faworyzuje naszą branżę. Razem możemy stworzyć lepszą przyszłość – dodał Bergheim.

Mogą Cię również zainteresować