Biznesowe szkolenie grupy Raypath Infinity w Tychach

przez Katarzyna Wagner
5662 odsłony

Nasz reporterski zoom miał okazję przyjrzeć się bliżej sympatycznej grupie Raypath Infinity. Wzięliśmy udział w szkoleniu struktury zbudowanej przez Grzegorza i Danutę Gala, które odbyło się w tyskim hotelu Arena Spa & Wellness. To wielce produktywna ekipa!

ee

Działająca w systemie MLM firma Raypath International to w 100% polskie przedsięwzięcie biznesowe. Spółka funkcjonuje na rynku już 27 lat. Jej siedziba znajduje się w Krakowie-Rząsce, ale firma posiada również przedstawicielstwa na Słowacji, Litwie, Węgrzech, w Czechach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji, Holandii, Anglii, Irlandii oraz w Niemczech.

Raypath zajmuje się produkcją oraz dystrybucją unikalnych, ekologicznych produktów do czyszczenia, które nie wymagają używania środków chemicznych. „Czyścikami” wykonanymi ze specjalnie dobranych włókien lub mikrowłókien można czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia, używając tylko wodę i wykluczając detergenty, co daje każdemu gospodarstwu domowemu spore oszczędności. A z racji faktu, że system działa na zasadach network marketingu, współpracujący z firmą dystrybutorzy mają możliwość budowania swoich struktur i generowania dodatkowych, często sporych prowizji od sprzedaży dokonanej przez swoją grupę.

Tak na przykład zrobiło małżeństwo Grzegorza i Danuty Gala – wytrawnych networkerów, którzy po kilku latach konsekwentnej pracy, dziś ze skumulowanych obrotów swojej struktury pobierają bardzo ciekawe zarobki. Ich struktura notuje już prawie 5 milionowe obroty miesięcznie (4 733 693 zł w styczniu br.). Przy takich wynikach nie byliśmy zatem zdziwieni tematami poruszanymi przez Grzegorza Galę podczas tyskiego szkolenia. Grupa Raypath Infinity przede wszystkim jest profesjonalnie edukowana w temacie sprzedaży. Jak rozmawiać z potencjalnym klientem? W jaki sposób zaprezentować swoją ofertę? Jakich technik używać podczas rozmowy? Jak radzić sobie z ewentualnymi pytaniami? Jakie asy wyciągać z rękawa, aby zaprosić swojego rozmówcę do współpracy biznesowej? Takie zagadnienia poruszał podczas swoich przemówień Gala. Cały czas mocno skupiał się na sprzedaży i to zapewne dlatego jego struktura osiąga tak mocne wyniki finansowe. Wszak w dzisiejszej dobie każdy biznes oparty jest na sprzedaży. Bez niej nie będzie rozwoju. Żadnego. Warto, aby zwróciły na ten fakt uwagę firmy, które w trakcie swoich konferencji 70-80% czasu poświęcają na tematy, które nigdy nie przyniosą spółkom zysków. Sprzedaż to podstawa!   

 

Ciekawym punktem szkolenia była również osobista prezentacja największych liderów grupy Raypath Infinity. Swoimi historiami i nietuzinkowymi osiągnięciami w tym biznesie pochwalili się: Danuta Gala, Kamila Łukaszek, Tomasz Papacz, Łukasz Gerlach, Irina Etz, Maciej Włoskiewicz, Magdalena Bartnik, Magdalena Kachel, Mariusz Biskupski, Wioletta Grzybowska, Magdalena Turkot, Łukasz Derewicz, Angelina Frej, Ireneusz i Elżbieta Kizerwetterowie, Paulina Mieczyńska, Dorota Komorowska. Firma naprawdę ma mocną drużynę top liderów, od których warto się uczyć i brać z nich przykład.   

W trakcie spotkania swój autorski wykład o biznesie MLM zaprezentował również Maciej Maciejewski – redaktor naczelny Network Magazynu. W temacie „MLM – Biznes XXI wieku” zaprezentował najnowsze statystyki dotyczące sektora w Polsce i na świecie, pokazał najważniejsze atrybuty tej alternatywnej metody do zarabiania pieniędzy, przedstawił prognozy dla branży na przyszłość. Udowodnił, że członkowie grupy Raypath Infinity są we właściwym miejscu o właściwym czasie.

Warto dodać, że naszą uwagę przykuły również same produkty firmy Raypath, które teraz testujemy. Dzięki nim już tysiące gospodarstw domowych oraz firm oszczędza pieniądze, a co szczególnie ważne w dzisiejszej dobie – rzesze osób znalazły dodatkowe źródło dochodów, zamieniając je z czasem w jedyną formę zarobkowania. W ten sposób Raypath pozwala tysiącom rodzin na godną egzystencję.

Szkolenie było profesjonalnie zorganizowane, merytoryczne, wartościowe. Niezwykle kompetentna, rozumiejąca zagadnienia, bardzo sympatyczna ekipa. No i świetny, nowoczesny, tyski hotel Arena. Polecam śmiało na tego typu spotkania firmowe. SPA, sauny, basen, bardzo dobra kuchnia. Super!

Mogą Cię również zainteresować