Blood Brothers Run startuje w kwietniu!

przez Katarzyna Wagner
973 odsłony

Pobiegnij w słusznej sprawie! Już 6 kwietnia 2019 roku możesz wziąć udział w biegu Blood Brothers Run i razem z wieloma gwiazdami promować honorowe krwiodawstwo! Rusz tyłek i pobiegnij w szczytnym celu! W Polsce krew jest potrzebna co 15 sekund!

6 kwietnia 2019 roku w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się nietuzinkowe wydarzenie sportowe. Organizatorami biegu Blood Brothers Run są DEM’a Promotion Polska, Krewniacy – Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi, Fundacja Daj Głos oraz Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna.

Organizatorzy biegu postawili sobie szczytne cele, które dzięki Tobie mogą zostać zrealizowane – promocja krwiodawstwa oraz transplantologii w środowisku biegaczy, promocja zdrowego trybu życia, aktywności i biegania wśród osób, które regularnie oddają krew, ustanowienie 6 kwietnia Międzynarodowym Dniem Krewniaka, promocja idei mówiącej o tym, że wszyscy jesteśmy Krewniakami – każdy z nas może podarować innemu krew, lecz także może jej potrzebować.

Bieg odbędzie się na dystansach 10 km, 5 km i 2,5 km – uczestnik samodzielnie dobiera dystans. Trasa przebiega przez ścieżki Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie. Pakiet startowy: koszulka techniczna, numer startowy z chipem do pomiaru czasu, medal, posiłek regeneracyjny, zabezpieczenie medyczne. Koszt pakietu startowego to 90 zł. Jeszcze przez dwa dni można się załapać na 50% zniżkę za okazaniem zaświadczenia z punktu krwiodawstwa dotyczącego oddanej krwi. Jeżeli posiadasz książeczkę Honorowego Dawcy Krwi lub zaświadczenie o oddaniu krwi – podeślij je do organizatora w wiadomości prywatnej, a otrzymasz aż 50% rabatu! Promocja trwa do 20 marca br. Ciekawostka – partnerem strategicznym Blood Brothers Run jest polska, network marketingowa firma DuoLife.

Więcej informacji: Facebook

Zapisz się na: Online.datasport.pl 

Mogą Cię również zainteresować