Business Development Seminars 3.0. Kultowy event DUOLIFE

przez Maciej Maciejewski
1101 odsłony

Business Development Seminars to przedsięwzięcie realizowane od początku istnienia spółki. Tym właśnie wydarzeniem zorganizowanym 10 lutego br. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, firma DUOLIFE oficjalnie zainaugurowała rok 2024. Event odbywa się nieustannie od 10 lat i jest tworzony z myślą o klubowiczach Klubu DUOLIFE.

Zdrowie, rozwój, biznes

Business Development Seminars to wydarzenia, podczas których szkoliły się już tysiące osób. Dla jednych uczestnictwo w BDS to początek przygody z DUOLIFE, dla innych to punkt obowiązkowy w kalendarzu już od wielu lat. Eventy z cyklu BDS to kwintesencja DUOLIFE. To ogromna dawka wiedzy i inspiracji z obszaru zdrowia, rozwoju i biznesu – głównych filarów spółki. To tutaj można rozszerzyć wiedzę na temat funkcjonowania organizmu i prawidłowej suplementacji. To tutaj można zdobyć update biznesowy i dowiedzieć się o planach strategicznych tego biznesu MLM podczas sesji współzałożycieli DUOLIFE. To tutaj można posłuchać inspirujących, zabawnych, wzruszających i zapierających dech w piersiach historii liderów, którzy dzielą się tym, jak dzięki DUOLIFE zmienili swoje życie. To właśnie podczas BDS można zatracić się w wyjątkowych i niezwykle motywujących sesjach rozwoju. To tutaj w fantastycznej atmosferze, niejednokrotnie tracąc poczucie czasu, można oddać się przyjemnościom networkingu, prowadzić liczne rozmowy i budować relacje, które często przeradzają się nie tylko w wieloletnie kontakty biznesowe, ale i przyjaźnie. Na długie lata!

Nieograniczone możliwości

Podnoszenie standardu i stylu życia ludzi na całym świecie to misja DUOLIFE. To na kanwie tych przekonań firma tworzy liczne programy motywacyjne dla klubowiczów i daje nieograniczone możliwości. Wyjazdy zagraniczne, program flotowy, luksusowe rejsy jachtem i wiele innych. Firma prócz licznych działań motywacyjnych daje przede wszystkim każdemu, kto dołącza do Klubu DUOLIFE możliwość zarabiania i budowania biznesu w sposób dostosowany do swoich potrzeb.

Podczas sesji z udziałem liderów Klubu DUOLIFE mogliśmy usłyszeć osobiste historie wypełnione przykładami prosto z życia. Mogliśmy usłyszeć historie kobiet, które łączą budowanie biznesu z życiem rodzinnym, posłuchać jak można wzmocnić budżet domowy oraz dowiedzieć się jak z DUOLIFE można budować biznes o zasięgach międzynarodowych. Pragnienie zdrowia, poprawy sytuacji materialnej czy zmiany stylu życia to tylko część powodów będących motywacją do działania. Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku. To dzięki świadomie podjętej decyzji liderzy, którzy stali tego dnia na scenie mogli zacząć żyć życiem, o jakim marzyli!

Sesja biznesowa

BDS 3.0 to konferencja, która nie mogła obejść się bez prelekcji o charakterze ściśle biznesowym. Cztery sesje biznesowe poprowadzili praktycy zajmujący dyrektorskie stanowiska w Klubie DUOLIFE. Marcin Bochenek, dyrektor regionalny Klubu DUOLIFE, podzielił się wiedzą na temat budowania kariery w DUOLIFE, omawiając plan kompensacyjny oraz programy motywacyjne, dostępne dla członków klubu. Łukasz Kołodziej, dyrektor generalny, związany z firmą od samych jej początków, przedstawił model biznesowy Softmarketing®, będący fundamentem działalności Klubu DUOLIFE. Ponadto, małżeństwo Sylwia i Sebastian Marek, odpowiednio dyrektor regionalna i senior menadżer, opowiedzieli o tym, jak praca w Klubie DUOLIFE pozwala im na harmonijne połączenie życia rodzinnego z zawodowym. Sesję zamykającą konferencję BDS poprowadziła Beata Glińska, dyrektor regionalna, która przedstawiła narzędzia do budowy struktur, jakie oferuje Klub DUOLIFE. 

Sesja współzałożycieli

Podczas BDS 3.0 odbyła się sesja Współzałożycieli DUOLIFE SA. Mieliśmy okazję wysłuchać wystąpienia Norberta Janeczka – przewodniczącego rady nadzorczej, zwolennika zdrowego trybu życia i holistycznego podejścia. Norbert mówił o roli zdrowia i silnego organizmu, a także o tym, że kluczem do życia w zdrowiu jest nie tylko suplementacja, ale zmiana nawyków i kompleksowe dbanie o organizm.

Wiceprezes zarządu Łukasz Godyń podzielił się swoją osobistą historią – mówił o tym, że dzięki suplementacji produktami z portfolio DUOLIFE oraz zmianie stylu życia, jego samopoczucie zmieniło się diametralnie, mimo upływającego czasu organizm funkcjonuje lepiej, jest silny, a wysoki poziom energii pozwala cieszyć się każdym dniem.

Prezes zarządu Bartosz Królikowski w czasie swojej prelekcji powiedział o tym, jak myśli, emocje i działania przekładają się na rezultaty. Bartosz podkreślił wagę konsekwencji w działaniu, a z porażką mamy do czynienia tylko wtedy, kiedy nie podnosimy się po upadku. To od nas samych zależy czy po upadkach wyciągamy lekcje. To czy jesteśmy szczęśliwi czy nie jest rezultatem naszych działań. Niezależnie od wieku, przekonań, wykształcenia. Każdy może podjąć decyzję i być szczęśliwym.

Czy marzenia mają termin ważności?

O sile decyzji mówiła także podczas sesji rozwoju Joanna K. Gdaniec – trener i mówca międzynarodowy. Osiąganie zamierzonych efektów jest konsekwencją podjęcia przemyślanej decyzji. By móc naprawdę świadomie ją podjąć należy umiejętnie selekcjonować swoje myśli i być uważnym na swoje potrzeby. Czy to jedyne czynniki sukcesu? Nie! Jak zatem poruszać się na drodze do spełnienia i nigdy się nie poddać? Działać! Nad realizacją celów i pragnień należy pracować aż do skutku! To właśnie dlatego marzenia nie mają terminu ważności.

Event BDS 3.0 dobiegł końca, pozostawiając w sercach uczestników pragnienie dalszego rozwoju. Business Development Seminars to event przepełniony emocjami, budowaniem relacji i zdobywaniem wiedzy. Minione wydarzenie upłynęło pod znakiem motywacji do podejmowania decyzji, odwagi do spełniania marzeń i konsekwentnego działania.

Już wkrótce odbędzie się więcej wydarzeń DUOLIFE zarówno o zasięgu globalnym, jak i lokalnym. Eventy BDS będą kontynuowane w ramach trasy Tour de Europe.

Trasa Tour de Europe to absolutna innowacja na rynku i jeden z kluczowych elementów strategii rozwoju i ekspansji spółki. To cykl eventów lokalnych z udziałem współzałożycieli i ekspertów DUOLIFE. Wydarzenia te będą organizowane przez liderów, dopasowane do potrzeb lokalnych struktur na danym rynku. Będą zbudowane w oparciu o 3 główne filary firmy: zdrowie, rozwój i biznes. To festiwal możliwości, niesamowite źródło wiedzy i inspiracji. To spotkania wyjątkowej społeczności, doskonała okazja do nawiązywania relacji i celebrowania sukcesów.

Szczegóły na www.duolifeevents.com

Mogą Cię również zainteresować