Coś dla fanów Ferrari

120

Ferrari dla swoich fanów przygotowało bardo ciekawy produkt – „The Official Ferrari Opus”. Za kwotę blisko 755 tys. zł otrzymamy nie nowy samochód, a książkę. Dlaczego tyle kosztuje?


„The Official Ferrari Opus” to zdecydowanie jedna z najbardziej ekskluzywnych książek świata. Publikacja została przygotowana przez Kraken Opus z wydawnictwa Opus Media Group of London. Książka została przygotowana w kilku wariantach dla potencjalnych nabywców. Pierwsza wersja „Ferrari Opus” jest najtańsza i nazywa się „Classic”. Egzemplarze limitowane do 4 100 kopii sprzedawane są za nieco ponad 4 tysiące dolarów. Na każdym egzemplarzu swoje podpisy złożyli Filipe Massa i Fernando Alonso.

Droższa jest książka w wydaniu „Enzo” limitowana w 400 egzemplarzach. Książki za ponad 37 tysięcy dolarów sprzedawane są w czerwonej, skórzanej oprawie i etui z włókna węglowego. Każdy egzemplarz jest podpisany przez wszystkich żyjących mistrzów zasiadających w swojej karierze za kierownicą aut Ferrari. Najdroższa jest książka w wydaniu Enzo Diamante. Jest w niej 825 stron i 2 000 zdjęć znanych samochodów i kierowców ze stajni Ferrari. Jak sama nazwa wskazuje, okładka najdroższych egzemplarzy pokryta jest diamentami. Więc każdy, kto wyda ponad 750 tysięcy złotych może spodziewać się książki ważącej aż 37 kilogramów. Ekskluzywne książki „The Official Ferrari Opus” promowane będą przez słynnych kierowców firmy Ferrari. A w tym miejscu można zobaczyć film prezentujący książkę:

Mogą Cię również zainteresować