Mobilny obraz z Creative

przez (Źródło: Creative Polska)
933 odsłony

Mobilny obraz z Creative Creative Zen Vision to multimedialny odtwarzacz audio- wideo.

Zen Vision odtwarza filmy zapisane w formatach MPEG1, MPEG2, MPEG4-SP, DivX (v4 i v5), XviD, WMV, MJPEG.

Zen Vision odtwarza filmy zapisane w formatach MPEG1, MPEG2, MPEG4-SP, DivX (v4 i v5), XviD, WMV, MJPEG. ostarczone oprogramowanie pomaga zoptymalizować pliki wideo, aby były płynnie odtwarzane i zajmowały mniej miejsca. Vision jest też znakomitym odtwarzaczem MP3 o bardzo dobrych parametrach dźwięku odtwarza pliki MP3, WMA, i WMA z Digital Rights Management (DRM), czyli nie będzie problemów z odtwarzaniem legalnie zakupionej w Internecie muzyki. W odtwarzacz wbudowano głośniczek, jednak pełnię wrażeń zapewniają dołączone słuchawki.
Wbudowany czytnik kart Compact Flash I/II Plug&ViewT umożliwia przesyłanie zdjęć lub filmów z kart pamięci cyfrowych aparatów i kamer. Mały ekran nie przekreśla możliwości prezentowania zgromadzonych zdjęć czy filmów szerszej publiczności. Dzięki wyjściu audio-wideo można podłączyć odtwarzacz do telewizora czy nawet projektora.
Zen Vision posiada również funkcję dyktafonu, wbudowane radio z możliwością zaprogramowania ulubionych stacji, a także funkcję zewnętrznego dysku, dzięki której możemy przenieść nim dowolne dane. W menu wbudowana jest także lista kontaktów i terminarz, które synchronizuje się z popularnym Outlook’iem. Odtwarzacz pracuje do 13 godzin odtwarzając muzykę z wyłączonym podświetleniem ekranu, natomiast odtwarzając filmy do 4,5 godziny.

 

(Źródło: Creative Polska)

Mogą Cię również zainteresować