Czarny pas i wielkie ego

616 odsłony

Firma Iomega, globalny lider w systemach ochrony danych, wprowadza na polski rynek ultraodporne przenośne dyski twarde Iomega® eGo™ BlackBelt o pojemności 500 GB z technologią Drop Guard™ Xtreme.

Nie na darmo nadano im nazwę eGO BlackBelt, gdyż czarny pas (Black Belt) w sztukach walk jest oznaką mistrzowskich umiejętności. Dyski Iomega, jak twierdzi firma, są również nie do pokonania, jeśli chodzi o ochronę danych. Wyposażono je w technologię Drop Guard Xreme wykorzystującą mechanizmy pozwalające urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 2,1 m, co jest wartością dwukrotnie większą niż średnia na rynku. Wykorzystane materiały tłumiące drgania i gumowe ochraniacze obudowy pozwalają przetrwać dyskom nawet w najtrudniejszych warunkach, zapewniając nieprzerwany dostęp do danych.

Właściciele tych pojemnych pamięci mogą być również dumni z wielkiego „eGo” urządzeń, wynikającego z dużej pojemności, topowej stylistyki i perfekcyjnego zestawu oprogramowania: EMC® Retrospect® HD i MozyHome™ Online.

Dysk Iomega® eGo™ BlackBelt wyposażony jest w szybki interfejs USB 2.0 zapewniający transfer danych na poziomie 480 MB/s i nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza. Może współpracować zarówno z komputerami PC jak i Mac.

Mogą Cię również zainteresować