Czym jest MLM? Tutaj Twój sukces zależy tylko od Ciebie

przez Katarzyna Wagner

„Twój sukces zależy tylko od Ciebie” – twierdzi na swojej stronie „Kobieta i sukces” Agnieszka Kruk. A jeśli chodzi o dziedzinę, w której sukces najlepiej osiągnąć, autorka wskazuje jednoznacznie na network marketing. Dlaczego właśnie MLM?

Agnieszka KrukAgnieszka Kruk

Agnieszka działa w biznesie MLM od 2004 roku. Będąc wtedy w ciąży, a potem z małym dzieckiem, szukała możliwości rozwoju, a także sposobów na zarabianie przez internet.  W ten sposób przez lata rozwijała się w zakresie sprzedaży oraz inicjowania grup sprzedażowych. Budowała struktury sprzedażowe w firmach o różnych profilach – usługi prawnicze czy też spółki typowo produktowe jak suplementy diety, kosmetyki itp. Jej zespoły liczyły od kilkudziesięciu do kilkuset osób w branży prawnej, a w następnych od kilkuset do półtora tysiąca. W większości z nich pracowała online – zarówno pozyskując współpracowników, klientów jak i również szkoląc.

Niedawno Agnieszka na potrzeby swojego fanpage’a „Kobieta i sukces” nagrała świetny film wideo, w którym bardzo prosto wyjaśnia czym jest ów – dla wielu jeszcze osób – tajemniczy network marketing czy jak nazywają go inni – multi level marketing (MLM).

– To podstawy. Bardzo wielu znajomych wciąż mnie pyta „co to tak naprawdę jest ten MLM – marketing sieciowy?” Jaka jest różnica między tradycyjną metodą dystrybucji produktów a rekomendacyjną? Aby łatwiem było mi tłumaczyć wszystko nagrałam – powiedziała nam autorka filmu. Oto nagranie. Niech działa i spełnia swoje zadanie „ku chwale branży”…

Agnieszka Kruk jest szczęśliwą mamą i żoną. Przez pierwsze lata swojej pracy zawodowej była pracownikiem administracyjnym, natomiast od 1998 roku, kiedy wyszła za mąż i przeniosła się do Jeleniej Góry, pracowała na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich. Prowadziła także – uwaga! – własny sklep z firankami oraz pensjonat… Od zawsze uwielbiała poznawać nowe miejsca, tak więc jak tylko jest taka możliwość, z rodziną wyjeżdża chociażby na weekend, gdziekolwiek. Lubi dobrą muzykę, książki i od najmłodszych lat uwielbia oglądać horrory, ale – jak przyznaje – oczywiście nie oznacza to, że z miłą chęcią nie obejrzy innego gatunku filmowego. Starszą rozmowę z Agnieszką, którą opublikowaliśmy w 2013 roku można przeczytać tutaj: „Agnieszka Kruk. Pracuje według własnych zasad”.

Co może Ci dać budowanie swojej przyszłości w marketingu sieciowym sprawdź tutaj:

http://networkmagazyn.pl/globalne-wyniki-sektora-ds-mlm-za-rok-2017

Największe firmy tego sektora na świecie znajdziesz tutaj:

http://networkmagazyn.pl/najwieksze-firmy-sektora-ds-mlm-na-swiecie-2017

Najnowsze wyniki tego biznesu w Polsce znajdziesz tutaj:

http://networkmagazyn.pl/polski-sektor-ds-mlm-z-roku-na-rok-coraz-silniejszy

Skrupulatne wyniki finansowe w Polsce za rok 2016 sprawdź tutaj:

http://networkmagazyn.pl/raport-finansowy-branzy-ds-mlm-w-polsce-za-rok-2016

A jeśli chcesz wybrać porządną firmę albo sprawdzić, na jakie uważać, zajrzyj tutaj:

http://m.networkmagazyn.pl/strona/lista-firm-antyfirm

Mogą Cię również zainteresować