Dla Herbalife24 Triathlon rodzą się nowe suplementy

przez Marek Wyrzychowski

Network marketingowa firma Herbalife stworzyła te niezwykłe zawody, bo jest zaangażowana we wspieranie aktywnego stylu życia i uczynienie świata zdrowszym oraz szczęśliwszym. Tą wielką imprezą sportową koncern roznieca emocje, zdrową rywalizację i świetną zabawę. A przy okazji niesie pomoc…

Herbalife24 Triathlon wystartuje 2 czerwca br. w Los Angeles. Zawody obejmują pływanie o długości 1500 metrów, tor rowerowy o długości 40 km i bieg po trasie 10 kilometrów w samym sercu miasta. Rozpocznie się na terenie kultowej Venice Beach, a zakończy w słynnym lokalu na świeżym powietrzu. Równolegle odbędą się również trzy inne imprezy: międzynarodowy wyścig Aquabike (1500 metrów pływania i 40 kilometrowy kurs rowerowy), sprint triathlon (750 metrów pływania, 14 kilometrowy tor rowerowy i 5 kilometrowy bieg) oraz Herbalife24 DTLA 5 kilometrowy run/walk.

Los Angeles jest miejscem siedziby koncernu Herbalife Nutrition więc wydarzenie to przyniesie wiele korzyści całej tamtejszej społeczności poprzez partnerstwo firmy z Union Rescue Mission (URM, największa misja w USA i oficjalny partner charytatywny triathlonu). Uczestnicy wydarzenia i sponsorzy będą zaangażowani w zbieranie funduszy na wsparcie stałej misji URM polegającej na zapewnieniu bezdomnym mężczyznom, kobietom i dzieciom niezbędnego wyżywienia i schronienia, a także długoterminowych programów edukacyjnych, medycznych, stomatologicznych i doradczych.

W związku z tym wydarzeniem działająca w systemie MLM firma Herbalife ogłosiła wprowadzenie do swojej linii produktowej specjalnych odżywek dla sportowców Herbalife24®: Rebuild Strength Vanilla Ice Cream. Nowy smak będzie oczywiście dostępny dla wszystkich zawodników startujących w Herbalife24 Triathlon. W czerwcu firma wprowadzi na rynek również limitowaną edycję smaku Rebuild Strength Strawberry Shortcake.

– Rebuild Strength jest flagowym produktem w naszej linii Herbalife24 i jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że teraz możemy zaoferować konsumentom jeszcze większy wybór, dodając nowe oferty smakowe – powiedziała Dana Ryan, sports performance and education w Herbalife Nutrition. – Dzięki naszej trójrdzeniowej mieszance białek w połączeniu z wysokiej jakości węglowodanami jest to szybki i skuteczny sposób na zaspokojenie natychmiastowych i długoterminowych potrzeb odżywczych zarówno u profesjonalnych sportowców, jak i weekendowych wojowników – dodała. Na zawody można się zarejestrować w tym miejscu: https://www.herbalife24tri.la/

Mogą Cię również zainteresować