dōTERRA i Śniadanie Humanitarystów

przez Maciej Maciejewski
313 odsłony

Firma dōTERRA we współpracy z organizacją CHOICE Humanitarian zorganizowała w swojej siedzibie specjalne wydarzenie zatytułowane „Śniadanie humanitarystów”. Z okazji Światowego Dnia Wody podkreślono transformacyjne projekty wodne, przy których oba podmioty współpracowały w ciągu ostatniej dekady w regionach takich jak Nepal i Kenia.

To partnerstwo jest rozwinięciem modelu Co-Impact Sourcing firmy dōTERRA, który ma na celu wzmocnienie pozycji społeczności poprzez tworzenie zrównoważonych możliwości gospodarczych i pozytywnego wpływu społecznego tam, gdzie pozyskiwane są oleje, które ten projekt MLM wykorzystuje do wyrobu swoich produktów. Dzięki współpracy z CHOICE Humanitarian dōTERRA stara się eliminować ubóstwo poprzez zapewnienie dostępu do czystej wody.

– Jestem wdzięczny za to, że mogliśmy zebrać się na Światowym Dniu Wody, aby uczcić naszą współpracę. Jestem zaszczycony ​​zjednoczeniem się w naszej misji zwalczania ubóstwa i pomocy w uzdrowieniu świata. Razem z CHOICE i poprzez nasze inicjatywy Co-Impact Sourcing wspieramy dostęp do bezpiecznej wody, edukacji i możliwości gospodarczych, zmieniając życie na całym świecie – powiedział Bishnu Adhikari, dyrektor ds. zaopatrzenia Co-Impact w dōTERRA.

Mogą Cię również zainteresować