dōTERRA zbiera fundusze na wsparcie pomocy ofiarom klęsk żywiołowych na Hawajach

przez Maciej Maciejewski
383 odsłony

W odpowiedzi na wielkie pożary, które spustoszyły niedawno Lahainę na wyspie Maui, network marketingowa firma dōTERRA za pośrednictwem swojego filantropijnego ramienia (fundacji dōTERRA Healing Hands) zorganizowała akcję o nawie Mālama Maui – Fundusz Pomocy Katastrofom.

źródło: Flickr

Darowizny na rzecz tego funduszu zapewnią awaryjne dostawy i zakwaterowanie mieszkańcom miejscowości Lahaina i okolicznych społeczności podczas ich odbudowy i powrotu ludzi do zdrowia.

W ramach tej zbiórki pieniędzy firma dōTERRA ogłosiła, że przekaże darowizny w wysokości do 100 000 USD i przygotowała już 4500 awaryjnych zestawów higienicznych, aby pomóc w odbudowie na Maui.

– Nasze serca i modlitwy są ze wszystkimi, których dotknęły zniszczenia na Hawajach. Fundacja Healing Hands szybko zareagowała dostawami awaryjnymi i będzie nadal wspierać Maui. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do nas, gdy angażujemy się w odbudowę tej pięknej społeczności i klejnotu wyspy – powiedziała Missy Larsen, wiceprezes dōTERRA ds. filantropii i wpływu na społeczność.

Mogą Cię również zainteresować