Dr Alina Vogelgesang nagrodzona przez branżę MLM

przez Piotr Hoffmann

31 stycznia br. podczas drugiej edycji Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego, dr Alina Vogelgesang otrzymała od GRUPY MLM „Certyfikat Kompetencji i Rzetelności”. Przybliżmy zatem jej sylwetkę i nietuzinkowe osiągnięcia…

Maciej Maciejewski i dr Alina VogelgesangMaciej Maciejewski i dr Alina Vogelgesang

Podczas drugiej edycji projektu edukacyjnego o nazwie Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego dr Alina Vogelgesang – rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, za wkład w promowanie odpowiedzialnego i kompetentnego biznesu MLM w Polsce, w otrzymała od GRUPY MLM „Certyfikat Kompetencji i Rzetelności”.

To prestiżowe wyróżnienie, które w ciągu 11 lat funkcjonowania „Network Magazynu” otrzymała tylko jedna osoba i 6 firm bezpośrednio związanych z systemem network marketing w Polsce, dr Alina Vogelgesang dostała przede wszystkim za publikację swojego bestsellera – pierwszej w historii pracy naukowej o branży DS/MLM zatytułowanej „Multi Level Marketing w Gospodarce Rynkowej”.

Oczywiście nie można było również nie zauważyć jej niezmordowanej działalności na polu edukacyjnym i przeprowadzenia w ciągu ostatnich kilku lat wielu świetnych wykładów na wielu uniwersytetach, w szkołach wyższych i dla różnych rzetelnych, etycznych firm reprezentujących ten sektor biznesu w Polsce.

– Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, które uświadamia, że droga, którą wybrałam, pomimo trudów jest słuszna, niezbędna i wielce pomocna całej branży. Sektor MLM zasługuje na rzetelne, obiektywne spojrzenie świata nauki na jego funkcjonowanie i wskazówki do dalszego działania. Ta nagroda to niezwykle ważna motywacja do dalszej pracy, którą sobie wyznaczyłam – powiedziała odbierając nagrodę dr Alina Vogelgesang.

Specjalnie dla Czytelników „Network Magazynu”, którzy jeszcze jakimś cudem nie spotkali się z twórczością pani rektor, przypominamy najświeższy wywiad, który przeprowadził z nią redaktor Maciej Maciejewski:

 

Dr Alina VogelgesangDr Alina Vogelgesang

Rektor Alina Vogelgesang jest doktorem nauk ekonomicznych, byłym dziekanem wydziału nauk ekonomicznych w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Doradca ekonomiczny firm i przedsiębiorców zarówno tradycyjnych, jak również marketingu wielopoziomowego. Przedsiębiorca, właściciel firmy PHU ALPIO. W swojej karierze zawodowej wielokrotnie pracowała w charakterze specjalisty ds. marketingu, specjalisty ds. public relations, nauczyciela, lektora języka angielskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Uczestniczka wielu konferencji naukowych krajowych i międzynarodowych. Autorka wielu opracowań naukowych i badań m.in. na potrzeby Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Prelegent wykładów otwartych oraz warsztatów z ramienia Fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza. Wyróżniona Nagrodą Rektorską Rektora GWSP za działalność edukacyjną wśród młodzieży na rzecz przedsiębiorczości. Jako pierwsza w Polsce założyła i opracowała autorskie, afirmowe „Seminarium menedżera MLM”. Autorka pierwszej w Polsce pracy naukowej o marketingu sieciowym „Multi Level Marketing w gospodarce rynkowej”. Prowadzi bloga dotyczącego biznesu MLM i przedsiębiorczości.

Mogą Cię również zainteresować