Dr Daniel Wong Leong szkolił K-LINK POLAND

przez Katarzyna Wagner
1652 odsłony

K-LINK POLAND to przedsięwzięcie network marketingowe, które w ramach propagowania zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej szczególną uwagę zwraca na profesjonalną edukację swoich dystrybutorów i klientów. W tym celu firma organizuje wiele ciekawych szkoleń…

ee

Dla polskiej ekipy K-LINK jest to sprawa o tyle ułatwiona, gdyż główny filar tego biznesu wywodzący się z Malezji posiada w swoich strukturach olbrzymią kadrę wykwalifikowanych specjalistów i naukowców, na co dzień zajmujących się szeroko rozumianymi zagadnieniami prozdrowotnymi. Ci z kolei zawsze bardzo chętnie korzystają z zaproszenia do Polski…

Na przełomie listopada i grudnia 2016 roku serię wykładów dla K-LINK na terenie Polski przeprowadził znany w Azji a wykształcony w Indiach naturopata, specjalista z zakresu irydologii i akupunktury – dr Daniel Wong Leong Ngie z Malezji. Szkolenia odbyły się m.in. w Szczecinie, Koszalinie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie i Nowym Targu.

– Wizyta lekarzy z Malezji zawsze wzbudza pozytywne emocje wśród dystrybutorów i klientów K-LINK POLAND – powiedziała nam Krystyna Słowińska. – Tym razem mieliśmy przyjemność gościć dr Daniela Wong Leonga, doświadczonego irydologa , specjalistę od akupunktury i wykładowcę firmy K-LINK INTERNATIONAL od 2001 roku. Podczas dwutygodniowego pobytu na przełomie listopada i grudnia oprócz interesujących wykładów wiele osób skorzystało z konsultacji medycznych. K-LINK INTERNATIONAL w trosce o dobro swoich dystrybutorów i klientów cały czas intensywnie wprowadza ciekawe zmiany zarówno w sferze zarządzania jak i w wyszukiwaniu nowych produktów, wśród których są prawdziwe cuda natury. Spotkania te były więc również okazją do zaprezentowania nowości produktowych.

Jak dowiedzieliśmy się podczas jednego z tych spotkań, przesłanie firmy K-LINK na rok 2017 brzmi: „Siła innowacji zmienia świat”. Biorąc pod uwagę wielowiekowe tradycje i doświadczenie Azjatów w zakresie ochrony zdrowia i propagowania zbawiennych idei medycyny naturalnej, nowy rok rzeczywiście jawi się przed tym biznesem obiecująco.  

Mogą Cię również zainteresować