DRB ze Złotym Certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play

przez Katarzyna Wagner

Kapituła konkursu Fair Play po raz trzeci z rzędu nagrodziła network marketingową Firmę Centrum Odszkodowań DRB. Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest najstarszym programem certyfikacji jakości biznesu w Polsce. Jego główną ideą jest zachęcenie firm do zachowań etycznych i stworzenia pozytywnych relacji ze środowiskiem lokalnym.

Marta Dec-SupierzMarta Dec-Supierz

Efektywna praca, rzetelna współpraca z kontrahentami, dbałość o dogodne warunki, a także społecznie odpowiedzialne podejście do biznesu, profesjonalna obsługa interesariuszy firmy oraz etyczna i transparentna działalność – to kluczowe aspekty uhonorowania tej spółki.

Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play w imieniu zarządu DRB odebrała Marta Dec-Supierz, kierownik zespołu marketingu i PR. Dla tej firmy MLM jest to tym bardziej szczególne wyróżnienie, bowiem w tym roku DRB otrzymało już prestiżowy Złoty Certyfikat Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play.

– Zdobyty certyfikat to kolejny sukces i pozytywny sygnał dla otoczenia naszej spółki jak i całego biznesu, że działania podejmowane przez DRB są realizowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Ponadto Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2017 w bardzo czytelny sposób potwierdza najważniejszą zasadę, jaką Centrum Odszkodowań DRB kieruje się na co dzień w obsłudze wszystkich interesariuszy spółki oraz w komunikacji, czyli właśnie zasadę fair play – powiedział Arkadiusz Bochnak, prezes zarządu Centrum Odszkodowań DRB.

Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest najstarszym programem certyfikacji jakości biznesu w Polsce. Jego główną ideą jest zachęcenie firm do zachowań etycznych, stworzenia pozytywnych relacji ze środowiskiem lokalnym, jak również dbałości o środowisko naturalne.

Centrum Odszkodowań DRB jest jedną z największych i najaktywniej działających firm MLM na rynku odszkodowań w Polsce. Od roku 2005 roku pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach i ich bliskim uzyskać należne odszkodowania i świadczenia. Główna siedziba firmy mieści się w Legnicy, w województwie dolnośląskim. Z kolei przedstawiciele firmy, tj. regionalni doradcy DRB działają na terenie całej Polski, jak i poza granicami kraju, służąc pomocą, wsparciem i doradztwem.  Najwyższe uzyskane przez DRB odszkodowanie wyniosło ponad 2,2 mln zł. Firma jest członkiem Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych. 

Mogą Cię również zainteresować