Droga pomiędzy zdrowiem, pięknem, a umysłem. Najnowsza gama produktowa w ofercie LR Health & Beauty

przez Maciej Maciejewski
3435 odsłony

Już od założenia firmy LR w 1985 roku, temat zapachów odgrywał ważną rolę, ponieważ właśnie od nich wszystko się zaczęło. Tym razem marka poszerzyła swoje portfolio wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i wprowadziła na rynek serię obejmującą najwyższej jakości, naturalne produkty wytworzone w 100% z naturalnych olejków eterycznych.

Linia LR Soul of Nature to odpowiedź na problemy dzisiejszych czasów. Coraz większa presja, stres i niepewność skłaniają do szukania wewnętrznej równowagi, siły i optymizmu. Coraz częściej człowiek zmierza ku holistycznemu podejściu do życia, czerpiąc z niego jak najwięcej siły i energii. Gdzie leży odpowiedź? Oczywiście w naturze. LR już od dawna korzysta z cudownych właściwości aloesu czy colostrum tak, aby wspierać odporność i wzmacniać organizm w naturalny sposób. Tym razem zwraca się jeszcze mocniej ku roślinom.

Zaczerpnięte prosto z natury, pozyskiwane z roślin olejki eteryczne to skoncentrowane esencje roślinne, które od wieków sprawdzają się jako sposób na poprawę nastroju, dzięki swoim naturalnym właściwościom aromatycznym. Każda kropla zawiera skoncentrowaną recepturę, która może pozytywnie wpływać na samopoczucie psychiczne. Już poprzez sam intensywny zapach, olejek eteryczny może od razu poprawić nastrój i odprężyć zmysły.

Jak to działa?

Poprzez wdychanie molekuł zapachowych aktywowane są pewne obszary mózgu. Wywołują one sygnał, który poprzez nerw węchowy jest przekazywany do układu limbicznego. W tym obszarze mogą być wywoływane wszelkie uczucia i emocje, a także pozytywnie wpływać na nastrój. Firma LR kładąc nacisk na najwyższą jakość oferowanych produktów stworzył gamę ośmiu, w 100%  naturalnych olejków eterycznych, w skład której wchodzą:

Olejek cytrynowy – aktywuje i poprawia nastrój

Olejek pomarańczowy – pobudza i orzeźwia

Olejek bergamotowy – koi i poprawia koncentrację

Olejek eukaliptusowy – witalizuje i wzmacnia

Olejek z mięty pieprzowej, Olejek lawendowy – aktywuje i oczyszcza

Olejek tymiankowy – pobudza i wspomaga koncentrację

Olejek cedrowy – uspokaja i stabilizuje

Wszystkie olejki idealnie nadają się do aromatyzowania pomieszczeń przy użyciu nośnika zapachu (dyfuzor lub lampa). W celu uzyskania optymalnego działania olejków na skórze, ważna jest substancja nośna. Olejek pielęgnacyjny LR to bogata kompozycja olejku migdałowego, jojoba i wyciągu olejowego z aloesu. Służy jako olejek do pielęgnacji ciała i do masażu, który intensywnie pielęgnuje i nawilża skórę. Można go stosować na skórę w postaci czystej, bez dodatków lub w połączeniu z olejkami eterycznymi.

Docierając przez nos do mózgu, mieszanki zapachowe mogą budzić pozytywne emocje, uczucie odprężenia, wewnętrznej równowagi, wzmocnienia lub szczęścia. W zależności od indywidualnych potrzeb, uzupełnieniem gamy produktowej LR Soul of Nature są cztery światy aromatycznych rytuałów wellness. Cztery linie produktowe, w skład których wchodzą żele pod prysznic, subtelnie pachnące masła do ciała, czy spraye zapachowe do pomieszczeń – każdy, aby czuć się w swojej skórze dobrze – codziennie.

Linia LR Soul of Nature Relaxed Soul

To odpowiednie połączenie olejku bergamotowego, lawendowego, neroli oraz drzewa sandałowego, które dają pełną mocy symbiozę. Wyjątkowy zapach, który działa kojąco i relaksująco zwłaszcza wieczorem przed snem. Zestaw LR Soul of Nature Relaxed Soul zawiera mieszankę olejku eterycznego, żel pod prysznic, spray do poduszek i pomieszczeń, masło do ciała oraz roll-on.

Linia LR Soul of Nature Hopeful Soul

Zawiera wyjątkowe połączenie olejku z rumianku rzymskiego, bergamotowego, różanego i drzewa sandałowego. Aromatyczny świat LR Soul of Nature Hopeful Soul przywraca uczucie wewnętrznej równowagi, nadziei, harmonii i balansu. W skład tej linii wchodzi mieszanka olejku eterycznego, żel pod prysznic, masło do ciała oraz roll-on.

Linia LR Soul of Nature Strong Soul

To aktywizujący zapach, który powstał z połączenia olejku eukaliptusowego, tymiankowego, cedrowego oraz z mięty pieprzowej. To linia, która zdecydowanie pobudza, działa energetyzująco
oraz dodaje rześkości. W skład LR Soul of Nature Strong Soul wchodzi mieszanka olejku eterycznego, żel pod prysznic, krem do ciała oraz roll-on.

Linia LR Soul of Nature Cheerful Soul

To świeże połączenie olejku cytrynowego, pomarańczowego, różanego oraz cedrowego. LR Soul of Nature Cheerful Soul tworzy pozytywną, radosną atmosferę, a jego przyjemny aromat działa orzeźwiająco. Linia zawiera mieszankę olejku eterycznego, żel pod prysznic, sorbet do ciała, spray do pomieszczeń oraz roll-on.

W każdej z czterech kategorii Aromatycznego Świata Wellness każdy odnajdzie starannie dobraną kompozycję zapachową oraz dopasowane kosmetyki pielęgnacyjne. Zdecyduj, która z tych kompozycji spełnia Twoje oczekiwania i pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb. Poczuj, jak aromaty rozwijają swoje pełne działanie na Twojej skórze lub jak mieszanki olejków wypełniają Twoje wnętrza przy użyciu dyfuzora lub lampy zapachowej.

Produkty dostępne od 1 października 2021 roku u Partnerów LR!

www.lrworld.com/pl

Facebook: lrhealthandbeautypolska

Instagram: lrhealthandbeautypolska

Mogą Cię również zainteresować