Drukarki do wysokonakładowego druku czarno-białego

577 odsłony

Firma Ricoh Polska ogłosiła premierę wysoko wydajnych drukarek do druku czarno-białego: Pro™907, Pro™1107 i Pro™1357. Urządzenia wykorzystują bardzo wydajne mechanizmy drukujące umożliwiające druk z prędkością 90, 110 i 135 stron/minutę, w zależności od modelu.

Aby podołać drukowi wysokonakładowemu urządzenia wyposażono w wydajne kontrolery Data Centre. Kontrolery zostały zaprojektowane, by radzić sobie z różnorodnymi danymi zmiennymi, jak również obsługiwać wydruk direct mail, książki na życzenie oraz komunikację marketingową one-to-one. Całości dopełnia różnorodność opcji finiszerów. Drukarki idealnie nadają się do środowisk druku produkcyjnego, takich jak centra danych czy drukarnie cyfrowe.


– Nowe drukarki wzbogacają naszą linię urządzeń produkcyjnych. Są wydajne i spełniają wymogi rynku druku profesjonalnego – powiedział Krzysztof Stępień, product manager w Ricoh Polska. – Niezawodne mechanizmy drukujące podołają drukowi o maksymalnej ilości od 1,2 do 2 milionów stron na miesiąc. Maksymalną wydajność urządzeń zapewnia standardowy moduł zapobiegający zwijaniu papieru oraz podajniki z czujnikami liczby kartek. Opcjonalnie dostępny jest układ Genuine IPDS, umożliwiający druk dokumentów zawierających tekst, zdjęcia, grafikę i kody kreskowe z komputerów mainframe IBM. Podajniki papieru i odbiorniki mogą być blokowane w celu zapobiegania druku przez osoby nieupoważnione. Kontroler Data Centre wspiera między innymi druk banner page, jak również rejestruje aktywność drukarki i tworzy raporty druku – dodał.

Mogą Cię również zainteresować