Dwa nowe suplementy. W saszetkach. Prosto od DuoLife

przez Maciej Maciejewski
1179 odsłony

„To wybitnie wygodne rozwiązanie dla każdego, kto jest w podróży. I nie tylko. Brawa i podziękowanie dla firmy” – tak Elżbieta Węglarz skomentowała wczoraj w social mediach informację o rozszerzeniu portfolio produktowego w firmie DuoLife. Działająca w systemie MLM spółka wprowadza na rynek nowe propozycje z linii Powder.

„Nasze portfolio produktowe wzbogaciło się o dwie nowe pozycje z linii Powder: DuoLife Vita C Powder oraz DuoLife Collagen Powder. Nowe produkty są w pełni komplementarne z bestsellerami wchodzącymi w skład linii Liquid Formula: DuoLife Vita C i DuoLife Collagen, a przede wszystkim są prawdziwą skarbnicą skoncentrowanych składników aktywnych w wysokich porcjach, aby ich przyswajanie było optymalne. Ponadto nie zawierają sztucznych substancji smakowych i zapachowych, sztucznych wypełniaczy, glutenu i GMO. Prawdziwym hitem jest z kolei ich wygodna forma (TravelPack), dzięki czemu zawsze można je mieć przy sobie. Oficjalna premiera tych nowości już 16 marca 2023 roku” – poinformował Łukasz Godyń, członek zarządu spółki.

Forma płynna produktów ma pozwalać na zastosowanie pełnego tła biologicznego w postaci soków owocowych, stanowiących źródło witamin i minerałów oraz antyoksydantów. Saszetka to wygoda stosowania poza domem – w pracy czy w podróży. Gotowe porcje w saszetkach wystarczy rozpuścić w wodzie lub soku i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Mogą Cię również zainteresować