Karolina Łappo-Rzeplińska & Nu Power Show. Wszystko co robimy, robimy z myślą o ludziach

przez Maciej Maciejewski
3147 odsłony

No i stało się. Miło nam poinformować, że powołany rok temu przez grupę osób z network marketingowej firmy Nu Skin projekt o nazwie Nu Power Show został nagrodzony w XVII gali prestiżowego konkursu Business Woman Awards. Jego kapituła uznała tę inicjatywę za lidera innowacyjności w promocji przedsiębiorczości wśród kobiet!

Gosia Albin, Daria Dudzik, Aleksandra Łabędź, Marta Szczepkowska, Karolina Łappo-Rzeplińska

„Bardzo nas ta nagroda cieszy, bo wszystko co robimy, robimy dla ludzi. Dzięki temu programowi kilka tysięcy osób odkryło system, w który nie potrzeba inwestować, otrzymuje się sprawdzony schemat działania i wsparcie mentora, a efektem jest własny biznes przynoszący dochód. U niektórych osób nawet pięcio i sześciocyfrowe zarobki co miesiąc” – czytamy w social mediach.

To pierwsza nagroda dla autorów tego projektu i piękny początek drugiego sezonu, który wystartował w niedzielę 25 września br. o godzinie 21.00.  Nam udało się wczoraj porozmawiać ze sprawczynią tego zamieszania i zapytać o najważniejsze aspekty związane z Nu Power Show. Zapraszam do przeczytania tego niezwykle inspirującego wywiadu.

Maciej Maciejewski: Skąd pomysł na takie przedsięwzięcie multimedialne o network marketingu?

Karolina Łappo-Rzeplińska: Pracuję w network marketingu siedem lat i od samego początku wiedziałam, że chciałabym zmienić postrzeganie tej branży. Dokładnie pamiętam moje obawy i obiekcje na starcie. Dzisiaj rozmawiając z potencjalnymi dystrybutorami utwierdzam się w przekonaniu, że tak zwani zwykli ludzie nie mają żadnej wiedzy na temat tej profesji. Oceniają ją przez pryzmat stereotypów, cudzych opinii, a nie własnych doświadczeń. W zasadzie od samego początku, kiedy zdecydowałam się związać moją przyszłość z tą branżą wiedziałam, że czeka nas – mnie i mojego męża – bardzo ciężką praca. Praca nad zmianą wizerunku tej kategorii, a ponieważ spędziliśmy ponad dwie dekady w sektorze reklamowym doskonale wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie. Szukaliśmy pomysłu… Zaczęliśmy dość standardowo – od mojego kanału na YouTube o nazwie Praca na Twoich Zasadach, gdzie starałam się przybliżać ludziom ten model, samą firmę Nu Skin oraz mój zespół. Rozwijając się biznesowo pojawiały się nowe pomysły i pewnego dnia na plaży w Boca Raton mój mąż wymyślił projekt Nu Power Show – program, który ma obalić wszystkie mity i pokazać społeczność profesjonalistów, wspaniałych ludzi, którzy związali swoją przyszłość z tą branżą.

Maciej Maciejewski: To jest dość duży i kosztowny projekt, prawda?

Karolina Łappo-Rzeplińska: Kiedyś usłyszałam, że za wszystkie moje aktywności w sieci musi opłacać firma Nu Skin, bo są na tak wysokim poziomie. To nieprawda. Wszystko co robimy, robimy sami, za własne pieniądze. Pomysł stworzenia Nu power Show dojrzewał kilka lat. Największe podziękowania należą się mojemu mężowi Piotrowi Rzeplińskiemu. Piotr jest reżyserem, operatorem, fotografem, szalenie zdolnym człowiekiem. Gdyby nie jego umiejętności  i wizja, nie byłoby tego kanału. Oczywiście nakłady na ten program są wysokie, bo robimy go na kilka kamer, na żywo w jakości emisyjnej, ale moim zdaniem tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zmieniać wizerunek całej branży DS/MLM i wiem, że z czasem zainspirujemy setki tysięcy ludzi do zmian w swoim życiu i do dołączenia do nas.

Maciej Maciejewski: Teraz inicjatywa została dostrzeżona przez kapitułę znanego i poważanego konkursu Business Woman Awards. Czym jest dla Ciebie ta nagroda?

Karolina Łappo-Rzeplińska: Nigdy nie robiłam niczego dla nagród, ale fakt, że po roku obecności na rynku zostaliśmy jako Nu Power Show zauważeni i nagrodzeni jest bardzo dużym wyróżnieniem. To nagroda dla całego zespołu, która tylko udowadnia, że to co robimy ma sens.

Maciej Maciejewski: Skąd czerpiesz energię do działania?

Karolina Łappo-Rzeplińska: Energię do działania dają mi ludzie, z którymi pracuję. Po 20 latach w branży reklamowej, obsłudze największych firm… to właśnie tutaj odkryłam prawdziwy sens pracy i życia. Pomagam ludziom w rozwoju własnym i biznesowym. Dzięki współpracy ze mną ludzie zarabiają pieniądze, o których kiedyś mogli tylko marzyć, realnie zmieniają swoje życie. Czego chcieć więcej? Ta praca stała się moją pasją i ja po prostu kocham to, co robię! A jeśli kochamy to energia jest, prawda?

Maciej Maciejewski: A jakie są najbliższe cele Nu Power Show?

Karolina Łappo-Rzeplińska: Chciałabym pokazać wszystkim Polakom wspaniałą społeczność, którą tworzymy oraz możliwości jakie niesie współpraca z nami. Polacy często narzekają, nie widzą sensu dla swoich działań, słabo zarabiają. My chcemy to zmienić. Chcemy nauczyć ludzi przedsiębiorczości, mądrego wykorzystania czasu i skutecznego zarabiania pieniędzy. Marzy mi się zrobienie z programu Nu Power Show inicjatywy globalnej. W listopadzie br. zaczynamy pracę w USA i kolejnym krokiem naszych działań będzie Nu Power Show America! Proszę, trzymajcie za nas kciuki!

Maciej Maciejewski: Jeszcze raz gratuluję nagrody i dziękuję za rozmowę.

PS. Kochani, tak się zmienia rzeczywistość. Tak się powinno profesjonalnie promować ten wspaniały sektor biznesu i pokazywać jego atrybuty, które przecież są potężne. Zwłaszcza teraz, w dzisiejszej dobie. Oto jeden z odcinków Nu Power Show:

Mogą Cię również zainteresować