Działalność firmy WellU uhonorowana nagrodami Gazela Biznesu 2023 i Diament Forbes 2024

przez Maciej Maciejewski
740 odsłony

Mistrzostwo świata. Kolejna network marketingowa firma zgarnęła dwie najważniejsze nagrody w polskim biznesie. W zeszłym tygodniu Gazela Biznesu 2023 i Diament Forbes 2024 powędrowały do spółki WellU.

Najpierw WellU pochwaliło się w social mediach otrzymaniem Gazeli Biznesu: „Z wielka dumą informujemy, że WellU Sp. z o. o. odznaczona została Gazelą Biznesu 2023! Bycie częścią elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm to dla nas wspaniałe wyróżnienie. To, że utrzymujemy ten status już od czterech edycji rankingu z rzędu, to kolejny powód do dumy oraz niezwykle miła świadomość, że nadajemy naszym działaniom najlepszy kierunek i tempo. Uwielbiamy się dzielić z Wami takimi wieściami. To oczywiste, że Wasza praca i zaangażowanie są dla nas w tej podróży ku gwiazdom najlepszym paliwem.

To już 24 edycja rankingu Gazel Biznesu, najbardziej dynamicznych i średnich firm magazynu Puls Biznesu. To najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Puls Biznesu organizuje go nieprzerwanie od 2000 roku, realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata”.

I na drugi dzień pojawia się kolejny, świetny news: „Nie dalej jak wczoraj przemknęła przed nami Gazela Biznesu, a dziś z przyjemnością donosimy o kolejnym wyróżnieniu biznesowym dla WellU. Panie i Panowie. WellU jednym z Diamentów Forbesa 2024!

Po raz szesnasty redakcja Forbes opublikowała zestawienie diamentów, czyli najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. W wyniku analiz, na które składa się wiele czynników biznesowych oraz gospodarczych, znaleźliśmy się w tym elitarnym gronie. Z nieukrywaną dumą napawamy się tym wyróżnieniem, dziękując Wam za zaufanie i pracowitość, które składają się na nasz wspólny sukces.

Tegoroczna, rekordowo długa diamentowa lista firm przekroczyła 29 tys. przedsiębiorstw. Ostatecznie w zestawieniu znalazły się projekty biznesowe z 10% i większym wzrostem wartości spółki, co i tak dało wynik 16 385! Wszystkie te przedsiębiorstwa mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2024. Kolejnym wyróżnikiem jest fakt, iż diamentowe spółki to tylko 0,33% ogólnej liczby firm zarejestrowanych w Polsce. Jest elitarnie!”

Mogą Cię również zainteresować