EFBA 2014. Zaproszenie Michaela Strachowitza

przez Katarzyna Wagner
495 odsłony

„MLM to najprostszy biznes na świecie – nie trzeba być geniuszem, aby dostać się na samą górę. Każdy może tu odnieść sukces, jeżeli spełni 4 przesłanki: będzie odważny, zdyscyplinowany, wytrwały i entuzjastyczny!

ReklamaReklama

I właśnie między innymi o tym chcę porozmawiać z Wami 1maja na Europejskim Forum Biznesu Alternatywnego. Bądźcie tam na najważniejszym wydarzeniu roku 2014 w branży MLM – cieszę się na spotkanie z Wami!” – oto fragment przesłania mistrza Michaela Strachowitza, które wystosował wczoraj do Polaków budujących swój biznes w sektorze sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego: 

Po tej dawce edukacji Wasz biznes MLM już nigdy nie będzie taki, jak do tej pory. Nigdy. Będzie rzetelniejszy, dynamiczniejszy i większy! 1 maja br. hotel Marriott. Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego!

Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego to historyczne, unikatowe przedsięwzięcie w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, na które zapraszamy 1 maja 2014 roku. Forum odbędzie się w ekskluzywnym, warszawskim hotelu Marriott, a w ekipie wykładowców znajdą się gwiazdy nader wielkiego kalibru: Edward Ludbrook, Michael Strachowitz, Martin Geiger, Jarosław Zych, Paweł Borecki, Kamila Rowińska oraz dr Dariusz Tarczyński.

Organizator: www.grupamlm.pl

Strona przedsięwzięcia: www.efba.pl

Program Forum:  http://www.efba.pl/index.php#programm

Kup bilet: http://www.efba.pl/index.php#tickets

Polub nas na portalu Facebook:

https://www.facebook.com/pages/EFBA/1424445311136025?fref=ts

Michael Strachowitz należy do czołówki mówców świata. Karierę w MLM rozpoczął w roku 1977. W ciągu 5 lat odniósł sukces – zbudował razem ze swoją żoną Gabriele, działającą w całej Europie i poza nią organizację liczącą ponad 22 000 partnerów, którzy wykonują tę profesję jako dodatkowe lub główne zajęcie. W roku 1982 zdobył najwyższy poziom w karierze w systemie dystrybucji swojego przedsiębiorstwa. Od końca lat 80 Strachowitz zbiera plony pracy, jaką włożył w budowę organizacji, a od tego czasu działa wyłącznie jako doradca, trener, referent i coach w zakresie sprzedaży bezpośredniej i network marketingu. Już ponad sto tysięcy partnerów dystrybucyjnych różnych firm i organizacji w 17 krajach Europy czerpało korzyści z jego fachowych i solidnych wykładów. Do klientów Strachowitza należą wszystkie wiodące firmy MLM na świecie, doceniając jego niesamowitą wiedzę i ożywczy humor. Autor takich bestsellerów o MLM, jak: „Das alltägliche Gift” oraz „Die Basics”.

Mogą Cię również zainteresować