EFBA 2015. Zaproszenie Dariusza Holeniewskiego

przez Katarzyna Wagner

Dariusz Holeniewski, laureat prestiżowej nagrody w konkursie Polish National Sales Awards w kategorii „Menedżer Sprzedaży Bezpośredniej” wystąpi w styczniu na Europejskim Forum Biznesu Alternatywnego 2015. Jego wykład będzie nosił tytuł „Natura Człowieka w MLM”.

Dariusz HoleniewskiDariusz Holeniewski

Wiele osób w MLM komplikuje sobie życie na własne życzenie, popełniając przy tym mnóstwo błędów. Często bardzo kosztownych. Działają, pieniądze jak woda znikają im pomiędzy palcami i nic. W rezultacie pracują, pracują, pracują… I nic ciekawego im z tego nie wychodzi. Ale jest jeszcze inny sposób, inna droga prowadząca na szczyt, prosto w kierunku wbitej chorągiewki z napisem sukces i zwycięstwo. Jak ją poznać? Dariusz Holeniewski zaprasza na EFBA 2015!

Po tej dawce edukacji Wasz biznes już nigdy nie będzie taki, jak do tej pory. Nigdy. Będzie rzetelniejszy, dynamiczniejszy i większy! 31 stycznia 2015 hotel Gromada Airport. Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego!

Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego to historyczne, unikatowe przedsięwzięcie w branży direct selling i network marketing na które zapraszamy 31 stycznia 2015 roku. Forum odbędzie się w warszawskim hotelu Gromada Airport, a w ekipie wykładowców znajdą się gwiazdy nader wielkiego kalibru: Bogumiła Sroka, Dariusz Holeniewski, Piotr Mosio, Tomasz Kammel i Fabian Błaszkiewicz.

Organizator: www.grupamlm.pl

Strona przedsięwzięcia: www.efba.pl

Program Forum: http://www.efba.pl/index.php#programm

Kup bilet: http://twojeszkolenia.eu/training-8-EFBA_2015

Polub nas na portalu Facebook: https://www.facebook.com/EuropejskieForumBiznesu?fref=ts

O konkursie MLM BUSINESS AWARDS: http://www.networkmagazyn.pl

Tak było na: EFBA 2014

Mogą Cię również zainteresować