EFBA 2015. Zaproszenie Piotra Mosio

przez Marek Wyrzychowski

Czy budując swój biznes MLM chciałbyś osiągnąć niesamowite rezultaty? Jeśli tak, to jak szybko chciałbyś je mieć? Jeżeli teraz, to czy wolisz robić rzeczy w sposób skomplikowany czy raczej preferujesz ułatwianie sobie życia?

Piotr i Katarzyna MosioPiotr i Katarzyna Mosio

Wiele osób w MLM komplikuje sobie życie na własne życzenie, popełniając przy tym mnóstwo błędów. Często bardzo kosztownych. Działają, pieniądze jak woda znikają im pomiędzy palcami i nic. W rezultacie pracują, pracują, pracują… I nic ciekawego im z tego nie wychodzi. Ale jest jeszcze inny sposób, inna droga prowadząca na szczyt, prosto w kierunku wbitej chorągiewki z napisem sukces i zwycięstwo. Jak ją poznać? Piotr Mosio zaprasza na EFBA 2015!

Po tej dawce edukacji Wasz biznes już nigdy nie będzie taki, jak do tej pory. Nigdy. Będzie rzetelniejszy, dynamiczniejszy i większy! 31 stycznia 2015 hotel Gromada Airport. Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego!

Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego to historyczne, unikatowe przedsięwzięcie w branży direct selling i network marketing na które zapraszamy 31 stycznia 2015 roku. Forum odbędzie się w warszawskim hotelu Gromada Airport, a w ekipie wykładowców znajdą się gwiazdy nader wielkiego kalibru: Bogumiła Sroka, Dariusz Holeniewski, Piotr Mosio, Tomasz Kammel i Fabian Błaszkiewicz.

Organizator: www.grupamlm.pl

Strona przedsięwzięcia: www.efba.pl

Program Forum: http://www.efba.pl/index.php#programm

Kup bilet: http://twojeszkolenia.eu/training-8-EFBA_2015

Polub nas na portalu Facebook: https://www.facebook.com/EuropejskieForumBiznesu?fref=ts

O konkursie MLM BUSINESS AWARDS: http://www.networkmagazyn.pl

Tak było na: EFBA 2014

Piotr Mosio z wykształcenia jest pedagogiem resocjalizacyjnym i sądowym, ale ze względu na niezbyt duże zarobki i perspektywy w tej dziedzinie, wykonywał w życiu wiele innych działalności. Pracował jako menedżer w 40 osobowej firmie, zakosztował ciężkiej pracy fizycznej w branży budowlanej, prowadził dwie działalności gospodarcze, pracował w finansach. – Przez cały ten czas szukałem zajęcia konkretnego, ponieważ zawsze czegoś mi brakowało – mówi Mosio. – Nie widziałem siebie pracującego w ten sposób do końca życia. W 2004 wyjechałem do USA, gdzie poznałem wspaniałą branżę marketingu sieciowego i moje życie zmieniło się na zawsze.

Zapoznał się z faktami dotyczącymi MLM i kiedy zobaczył film „Znakomite wynagrodzenie” zrozumiał trendy, zasady i benefity tego sektora. Wtedy zaangażował się na poważnie i nie chciał już nic innego poza marketingiem sieciowym. Chwilę zajęła mu nauka – jak skutecznie pracować i osiągać sukcesy. Sam popełnił przy tym sporo pomyłek i samodzielnie musiał dochodzić do wielu rzeczy, metodą prób i błędów. Wydał kilkadziesiąt tysięcy dolarów na szkolenia, kursy DVD, CD i treningi o MLM, rozwoju osobistym, wynajął trenerów, którym płacił po kilka tysięcy dolarów za coaching. Potem miał okazję pracować ręka w rękę i dzielić scenę z ludźmi, którzy zarobili w MLM od kilku do kilkuset milionów dolarów.

Wiedza teoretyczna połączoną z aktywną pracą pozwoliła mu zbudować prężny MLM na 8 rynkach świata i dojść do zarobków na poziomie 200 000 zł miesięcznie. W grudniu 2012 roku zdobył pozycję czarnego diamenta i zarobek rzędu 355 787 66 zł za jeden miesiąc. Obecnie w swoim zespole ma 16 osób na pozycji diamenta w krajach takich jak: Polska, Rosja, Francja i Irlandia.

Mogą Cię również zainteresować