EFBA 2015. Zaproszenie Tomasza Kammela

przez Piotr Hoffmann

Rozmowa sprzedażowa w biznesie MLM. Rekrutacyjna. Pierwsze wrażenie, słowa klucze w komunikacji, nastawienie do naszych rozmówców, siła uśmiechu… Czyż to nie są aspekty bezpośrednio wpływające na siłę rozpędu (tudzież upadek) każdego network marketingowego przedsięwzięcia?

Wiele osób w MLM komplikuje sobie życie na własne życzenie, popełniając przy tym mnóstwo błędów. Często bardzo kosztownych. Działają, pieniądze jak woda znikają im pomiędzy palcami i nic. W rezultacie pracują, pracują, pracują… I nic ciekawego im z tego nie wychodzi. Ale jest jeszcze inny sposób, inna droga prowadząca na szczyt, prosto w kierunku wbitej chorągiewki z napisem sukces i zwycięstwo. Jak ją poznać? Tomasz Kammel zaprasza na EFBA 2015!

Po tej dawce edukacji Wasz biznes już nigdy nie będzie taki, jak do tej pory. Nigdy. Będzie rzetelniejszy, dynamiczniejszy i większy! 31 stycznia 2015 hotel Gromada Airport. Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego!

Ten wyjątkowy mówca podczas swojego wystąpienia na EFBA2015 opowie o pierwszym wrażeniu, słowach kluczach w komunikacji, nastawieniu do naszych rozmówców, sile uśmiechu i kilku innych aspektach wpływających na to, jak komunikujemy się ze światem. Wpływających na to, czy nasze przedsięwzięcie będzie duże i dochodowe, lub nie.

Szczegóły wykładu: 

  • Klucz do sukcesu w komunikacji – pierwsze wrażenie. Ile trwa, jak je osiągnąć i jak je utrzymać? Teoria i ćwiczenia.
  • Jak od samego początku budować więź i świetne relacje ze słuchaczami?
  • Sposoby walki z tremą. Jak uczynić z tremy motywatora i osobistego ochroniarza? Teoria i ćwiczenia.
  • Język wypowiedzi czyli jak formułować zdania wpływu. Jak brzmi lider?
  • Mówca – słuchacze. Słowa klucze budujące relacje i słowa, które niszczą relacje. 
  • Język lidera. Mocne sformułowania. Zdania, które przyciągają uwagę.
  • Język ciała czyli jak nim mówić i jak naturalnie wykorzystywać siłę gestów. Teoria i ćwiczenia.
  • Jak wpływać na słuchaczy i radzić sobie z trudną publicznością?
  • Moc zawarta w opowiadaniu historii. Jak opowiadać historię czerpiąc z własnych doświadczeń i przekładać je na komunikację w biznesie? Teoria i ćwiczenia.
  • Jak wykorzystać swoją naturalną motorykę do skutecznego gestykulowania? Teoria i ćwiczenia.

Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego to historyczne, unikatowe przedsięwzięcie w branży direct selling i network marketing na które zapraszamy 31 stycznia 2015 roku. Forum odbędzie się w warszawskim hotelu Gromada Airport, a w ekipie wykładowców znajdą się gwiazdy nader wielkiego kalibru: Bogumiła Sroka, Dariusz Holeniewski, Piotr Mosio, Tomasz Kammel i Fabian Błaszkiewicz.

Organizator: www.grupamlm.pl

Strona przedsięwzięcia: www.efba.pl

Program Forum: http://www.efba.pl/index.php#programm

Kup bilet: http://twojeszkolenia.eu/training-8-EFBA_2015

Polub nas na portalu Facebook: https://www.facebook.com/EuropejskieForumBiznesu?fref=ts

O konkursie MLM BUSINESS AWARDS: http://www.networkmagazyn.pl

Tak było na: EFBA 2014

Tomasz KammelTomasz Kammel

Tomasz Kammel jest dziennikarzem telewizyjnym, producentem, scenarzystą i trenerem. Autor i współtwórca cyklicznych audycji dla TVP. Specjalista w prowadzeniu festiwali, widowisk i koncertów dla szerokiej publiczności. Był gospodarzem The Voice Of Poland, festiwalu Polsat Top Trendy 2010, dla TVP 1 poprowadził Sopot Festival, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, Festiwal Jedynki, Tour de Maryla, koncert światowej trasy Tiny Turner. Jest prezesem i współzałożycielem firmy szkoleniowej Personal Reactor (www.personalreactor.pl). Autor książki: „Jak występować publicznie … nie tylko w telewizji”; współautor książki „Dyskretny urok wystąpień publicznych” – wspólnie z Piotrem Kraśko i Robertem Kroolem. Od 2005 roku wykładowca metodyki dziennikarstwa telewizyjnego oraz autoprezentacji i wystąpień publicznych w Instytucie Dziennikarstwa Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.

Mogą Cię również zainteresować