Ekskluzywna pamięć Iomega dla biznesu

464 odsłony

Firma Iomega, globalny lider w systemach ochrony danych, wprowadziła na polski rynek ekskluzywną linię przenośnych dysków twardych, których obudowa pokryta jest skórą w kolorze głębokiego brązu.

Iomega® eGo™ Leather, o pojemności 500 GB z technologią Drop Guard™ to stylowe dyski przenośne, które mogą pomieścić do 2.000.000 zdjęć, ponad 9250 godzin muzyki i 750 godzin wideo.

rnrnrn

rn rn rn

rnrnrn

Technologia Drop Guard wykorzystuje mechanizmy umożliwiające urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 1,3 m, co jest wartością o 40% większą niż średnia na rynku dysków przenośnych. Wykorzystane materiały tłumią drgania i pozwalają przetrwać dyskom w standardowych warunkach użytkowania, zapewniając nieprzerwany dostęp do danych. Proces archiwizacji danych wspomaga dokładane oprogramowanie EMC® Retrospect® HD i MozyHome™ Online. Nowy dysk wyposażony jest w szybki interfejs USB 2.0 zapewniający transfer danych na poziomie 480 MB/s i nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza. Urządzenie chronione jest dwuletnią gwarancją (po rejestracji produktu użytkownicy zyskują dodatkowo 1 rok gwarancji). Cena 114,90 euro brutto.

rn

Mogą Cię również zainteresować