Ekspert Boomway.pl pomoże Ci zrealizować cel biznesowy lub rozwiązać problem

przez Agnieszka Gugała
440 odsłony

Dzięki współpracy „Network Magazynu” z serwisem Boomway.pl wszyscy Czytelnicy naszego portalu, w tym właściciele firm, kadra zarządzająca, menedżerowie, kierownicy oraz inne osoby mające wpływ na funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa otrzymają rzetelną wiedzę biznesową.

 

źródło: www.sxc.hu
źródło: www.sxc.hu

W tym właśnie celu stworzyliśmy nową funkcjonalność na naszym portalu. Zasada działania jest prosta: klikając w emblemę „24h serwis know-how dla firm” znajdującą się na naszej stronie głównej tuż pod „listą firm” i „antyfirm” przejdziesz na stronę serwisu Boomway.pl, gdzie będziesz mógł opisać pokrótce swój cel biznesowy lub problem. Następnie Twoje zapytanie zostaje wysłane do eksperta. W odpowiedzi otrzymasz analizę automatyczną a po 5 dniach indywidualnie przygotowaną analizę pogłębioną.

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy zdecydują się objąć swoją firmę całoroczną opieką ekspercką w serwisie Boomway.pl – z uwagi na fakt, że przychodzą z „Network Magazynu” otrzymają rabat 10%, który pomniejszy składkę. Całoroczną opiekę ekspercką można nabyć w 3 pakietach: Comfort, Titanium i „Doradztwo dla wymagających”. Razem z całoroczną opieką otrzymujesz emblemat „Bezpiecznej Firmy”, który symbolizuje świadomość firmy, jakość i jej rozwój. Emblemat „Bezpieczna Firma” posiadają firmy, które chcą zapewnić sobie prowadzenie efektywnej i skutecznej działalności biznesowej, umocnienie swojej pozycji rynkowej oraz dostosowanie się do zmieniających warunków rynkowych. Interesującym dodatkiem do pakietów Titanium i „Doradztwo dla wymagających” jest z kolei możliwość zlecania raportów z badania wiarygodności konkurenta lub kontrahenta.

Model biznesowy, który reprezentuje serwis Boomway.pl jest nowością na polskim rynku. To pierwsza inicjatywa, która daje małym i średnim przedsiębiorcom dostęp do obiektywnej wiedzy biznesowej, a jednocześnie uwzględnia ich indywidualne potrzeby. Za plecami serwisu stoi rzesza ekspertów, praktyków gospodarczych, firm usługowych o zweryfikowanej jakości, posiadających szeroką wiedzę z dziedzin związanych z prowadzeniem i rozwojem małego i średniego przedsiębiorstwa np.: fundusze unijne, kredyt i leasing dla firm, archiwizacja dokumentów, NewConnect, usługi prawne, systemy CRM, certyfikaty ISO, ubezpieczenia, ochrona osób i mienia, tworzenie i pozycjonowanie stron www i wiele innych. Wiedza biznesowa przygotowana indywidualnie pod użytkownika jest rzetelna, aktualna i obiektywna, bowiem jakość analiz jest stale weryfikowana przez dział kontroli jakości. Przedsiębiorcy, którzy zapiszą firmę w serwisie mają dostęp do ogromnej skarbnicy wiedzy, z której mogą korzystać na każdym kroku prowadzonej działalności.

Mogą Cię również zainteresować