Energetix nagrodzona przez Politechnikę w Bukareszcie

przez Marek Wyrzychowsk
1424 odsłony

Energetix – polska firma działająca w systemie marketing sieciowy uhonorowana. Podmiot otrzymał prestiżową nagrodę w postaci złotego medalu od University POLITEHNICA of Bucharest dla znajdującej się w jej ofercie podstawki magnetycznej do strukturyzacji wody. Nagrodę odebrał Andrzej Kwiatkowski, współwłaściciel marki Energetix Polska.

Politechnika w Bukareszcie (Universitatea Politehnica din Bucureşti) jest rumuńskim uniwersytetem technicznym. Został założony w 1864 roku jako Szkoła Mostów, Dróg, Kopalń i Architektury w oparciu o jeszcze starszą szkołę techniczną Gheorghe Lazăr (1818). Na politechnikę została przemianowana w roku 1920. Uczelnia ta jest klasyfikowana przez ministerstwo edukacji jako zaawansowana uczelnia badawczo-edukacyjna, jest członkiem rumuńskiego Przymierza Uniwersytetów Technicznych.

Spółka Energetix otrzymała prestiżowy złoty medal za swój sztandarowy produkt dystrybuowany w systemie MLM – podstawkę magnetyczną do strukturyzacji wody. Dzięki jej stosowaniu człowiek m. in. dba o zdrową dietę, skutecznie nawadnia organizm, wspomaga pracę mózgu, niweluje zmęczenie i podwyższa odporność.

Wzór produktu inspirowany jest kwiatem życia, który składa się z wielu połączonych ze sobą kół. Punktem wyjścia jest koło środkowe. Odzwierciedla ono geometryczną strukturę podstawową, która ukazuje, że wszelkie życie wywodzi się z jednego, pierwotnego źródła. Naczynie z wodą umieszczone na podstawce magnetycznej o kształcie kwiatu życia podobno przypomina sobie o tym „pradawnym kodzie”. Woda ponownie układa się w symetrię, zgodnie z jej strukturą podstawowa, tj. heksagonalną. W celu strukturyzowania/namagnetyzowania wody trzeba postawić na podstawkę magnetyczną szklankę, butelkę z wodą lub dowolnym napojem na ok. 10min. A oto dyplom za srebrny medal dla podstawki przyznany na Międzynarodowych Targach Produktów Innowacyjnych INTARG 2018:

Mogą Cię również zainteresować