FAKE IT TILL MAKE IT? Nie musi tak być! Buduj biznes MLM skutecznie, z klasą i bez fałszu. Dziś super szkolenie zrobi nam Maria Brzozak

przez Maciej Maciejewski
1549 odsłony

Królowa Matka. Kto to jest? Aby się tego dowiedzieć, trzeba wziąć udział w tym projekcie. Wtedy można nią nawet zostać. A wszystko to zaiskrzyło jakiś czas temu w głowie pewnej przedsiębiorczej, charyzmatycznej kobiety, która najpierw zainicjowała, a następnie wdrożyła pomysł w życie. Maria Brzozak inspiruje kobiety do tego, aby żyły z królewską godnością w relacjach i biznesie. To jest oczywiście zadanie do zrealizowania w dłuższym czasie, ale…

Maria Brzozak

Ale już dziś można pozyskać od tej inspirującej damy soczystą, konkretną i niezmiernie potrzebną wiedzę. Informacje, bez których w dzisiejszej dobie żaden biznes MLM nie będzie się dynamicznie i profesjonalnie rozwijał. Ba! Dziś nie ma racji bytu.

– Wiele lat obserwowałam, jak osoby z systemu sprzedaż bezpośrednia i network marketing publikowały w social mediach relacje, KTÓRE LUDZI ODRZUCAŁY I ZNIECHĘCAŁY, które w mniejszy lub większy sposób naginały prawdę lub kreowały wizję w myśl zasady „fake it till make it”. Niestety, niektóre osoby są nawet uczone, żeby pokazywać, jak się myją czy golą nogi! Tak nie musi być – można być osobą, która dzięki relacjom na FB i IG będzie przyciągać, inspirować i… rekrutować! – powiedziała nam autorka warsztatów online „Relacje i Stories”.

To w dobie internetu i z kosmiczną prędkością rozwijającym się e-commerce temat numer jeden dla każdego menadżera i biznesmena. Dlatego polecamy i zapraszamy na bezpłatny warsztat online, na którym Maria Brzozak podzieli się swoim doświadczeniem jako poważana blogerka i specjalistka od budowania marki osobistej.

O czym konkretnie będzie mowa? Jakie tematy i zagadnienia poruszy dziś w swoim webinarze Maria? – Powiem o tym, jakie błędy najczęściej popełniają osoby początkujące i jak ich uniknąć, jak tworzyć ciekawe i angażujące treści na relacje, jeśli dopiero zaczynasz, jak tworzyć relacje, kiedy masz pierwsze sukcesy lub masz już duży zespół, jak tworzyć relacje produktowe i jak technicznie ułatwić sobie nagrywanie, żeby zaoszczędzić czas. Pokażę również 10 pomysłów na ciekawe relacje angażujące do interakcji. To taka moja spontaniczna reakcja po tym, jak znowu widziałam relacje pt. „myję się w łazience i zapraszam do zespołu”. Tak dłużej być nie może. Zapraszam serdecznie – skomentowała autorka szkolenia.

Warsztaty online RELACJE I STORIES czyli jak z KLASĄ, SKUTECZNIE i BEZ FAŁSZU pozyskiwać partnerów lub sprzedawać produkty za pomocą relacji na FB i stories na IG.

GDZIE I KIEDY?

Poniedziałek, 10 stycznia 2022 roku o godz. 21:00 na platformie zoom.

ZAPISY:

https://app.evenea.pl/event/relacjeistories2/

Mogą Cię również zainteresować