Farmasi rozpoczyna działalność w Kolumbii

przez Maciej Maciejewski
828 odsłony

Wywodząca się z Turcji network marketingowa firma Farmasi oficjalnie rozszerzyła swoją działalność na Kolumbię. Wielkie otwarcie nowej spółki objęło imprezy inauguracyjne w miejscowościach Cali, Medellin, Barranquilla, Bucaramanga i Bogota.

źródło: Pixabay

Dostępne są już niezbędne do budowania biznesu MLM narzędzia wsparcia dla tego regionu, w tym specyficzna dla danego rynku strona internetowa, a także kolumbijskie profile na portalach Facebook, Instagram i YouTube.

Firma Farmasi opisała wprowadzenie swojego biznesu na rynek kolumbijski jako kolejny, bardzo ważny krok w strategicznym rozwoju marki, ponieważ systematycznie kontynuuje zapowiedzianą ekspansję w obu Amerykach i Kanadzie.

W tym miejscu warto dodać, że od kilku lat firma Farmasi bardzo fajnie rozwija się na rynku polskim. Rodzimy sektor sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego docenił markę przede wszystkim za szeroką gamę dobrych produktów kosmetycznych. Zgodnie z opublikowanym przez naszą redakcję najnowszym raportem finansowym sektora DS/MLM za rok 2021 spółka Farmasi zaliczyła 161% wzrost sprzedaży netto.

Mogą Cię również zainteresować